Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2009-11-17   Iš Anykščių siauruko stoties – į koncertinį turą per Lietuvą
 
 

Lapkričio 13-osios vakare Anykščių siaurojo geležinkelio stotyje žinomas verslininkas ir bardas, dabar jau anykštėnas Kazimieras Jakutis-Pagulbis surengė savo trečiosios kompaktinės plokštelės "Eina mūsų laikai" pirmąjį pristatymą. Šiuo muzikiniu vakaru jis pradėjo koncertinį turą "Kada skambinai savo mamai?" po Lietuvą (renginių grafikas – mūsų svetainės skiltyje "Kas? Kur? Kada?").

Nedidukė stoties salė ir du gretimi kambarėliai neįstengė sutalpinti visų norinčiųjų išgirsti nuostabių Kazimiero dainų. Būrys anykštėnų ir svečių jo klausėsi ir lauke. Tikriausiai ir pats Kazimieras nesitikėjo, kad susiburs tokia minia jo gerbėjų.

Koncerto metu skambėjo dainos iš naujosios plokštelės ir iš ankstesniųjų. Bardas yra išleidęs kompaktines plokšteles "Jei negaliu aš turėti tavęs" ir "Iš tos nakties", poezijos knygą "Apeiginė liepa".

Daugiau kaip dvi valandas klausydamiesi bardo dainų, žiūrovai energingai plojo, o vieną dainą, skirtą Mamai, dainavo kartu su jos autoriumi – visiems buvo išdalinti lapai su šios dainos tekstu.

Vakaro pabaigai – rėmėjų dovanos susirinkusiems. Tai buvo bendrovės "Lonas" (www.lonas.lt) informaciniai leidinukai, Pagulbio (www.pagulbis.lt) kalendoriukai ir žurnalai "Aukštaitiškas formatas". Na, o Kazimierui – gėlės, nuoširdžios šypsenos ir iš širdies gelmių plaukiantys gerbėjų žodžiai...

Gaila, kad įrašų studija "Bomba records" šio koncertinio turo startui nesuspėjo pagaminti pačios kompaktinės plokštelės. Jis pasirodys tik lapkričio 24-ąją. Anykščiuose ją pirmiausia bus galima įsigyti prekybos centre "Norfa" (Vilniaus gatvėje) įsikūrusiame Arbatos klube.
 
Pasižiūrėkite vaizdo įrašų iš koncerto Anykščių geležinkelio stotyje galima čia:
www.puntuko.puslapiai.lt/page_catDVD_.html

Dainius Žąsinas

 
 
    Atgal...