Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2009-12-16   Anykščių krašto turistiniai objektai – tarp lyderių
 
 

Gruodžio 15 dieną buvo pagerbti Valstybinio turizmo departamento konkurso "Sėkmingiausias 2009 metų turizmo projektas“ laimėtojai. Šeštą kartą organizuotame konkurse buvo išrinkti geriausi devynių kategorijų turizmo projektai. Vienos kategorijos lyderiu tapo Anykščių krašto turizmo objektas, dar dviejose – ryškūs anykštėnų veiklos ženklai.

Tarp naujų sėkmingų infrastruktūros projektų šiemet geriausiu šalyje pripažinta Anykščių miesto pakraštyje, Kalitos kalno šlaite, įrengta ir nuo rudens veikianti vasaros rogučių trasa. Šioje nominacijoje ji nurungė Drevernos (Klaipėdos r.) prieplauką, kainavusią 17 mln. litų.

Sėkmingiausių informacijos sklaidos projektų kategorijoje geriausiu buvo išrinktas filmas apie Lietuvos ir Latvijos siauruosius geležinkelius "Baltijos siaurukų pasaka". 

Tarp geriausių maitinimo paslaugų teikėjų lyderiu šiemet tapo Ignalinos rajone veikiantis ir kulinarinį paveldą populiarinantis restoranas "Romnesa". Jo įkūrėjas ir savininkas verslininkas Romualdas Spulis nostalgiškai prisimena Anykščiuose prabėgusią paauglystę ir čia baigtą vidurinę mokyklą.

Šioje nominacijoje jo maitinimo įmonė įveikė į tokį titulą pretendavusią Niūronių kavinę "Pasagėlė".

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...