Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2009-12-26   Šokėjui iš Anykščių – nugalėtojo titulas
 
 

Iš Anykščių kilęs profesionalus šokėjas, dabar Vilniaus šokių klubo "Idėjų linija" šokių mokytojas 22 metų Deividas Meškauskas laimėjo pirmąją vietą TV3 televizijos šokių projekte "Šok su manimi".

Trečią kartą panašiame konkurse varžęsis buvęs trenerės Stanislavos Bilevičienės auklėtinis 2006 m. buvo pelnęs antrąją vietą, 2007 m. buvo nugalėtojas, o 2009 m. gruodžio 26-ąją ir vėl užkopė ant aukščiausio apdovanotųjų pakylos laiptelio.

Keturis mėnesius trukusiame populiariame šokių projekte "Šok su manimi", kuris gruodį buvo tapęs labiausiai žiūrima visų Lietuvos televizijų laida, D. Meškauskas šoko su dainininke iš Gruzijos 21 metų Šorena Džaniašvili. Ši pora surinko daugiausia žiūrovų balsų ir laimėjo 10 tūkst. eurų vertės prizą bei paauksuotas "Šok su manimi" statulėles, taip pat daug kitokių rėmėjų prizų.

Viena pirmųjų tiesioginiame eteryje televizijos studijoje su pergale D. Meškauską pasveikino jo gyvenimo draugė ir jųdviejų sūnaus Adomo motina dainininkė Rūta Ščiogolevaitė – buvusi pirmojo šokių konkurso, kuriame dalyvavo anykštėnas, partnerė.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...