Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2010-01-25   Anykštėnas motokrosininkas treniruojasi Estijoje
 
 

Lietuvos motokroso 85 kub. cm klasės čempionas dvylikametis Arminas Jasikonis iš Anykščių krašto persikėlė į Estiją, kur šiuo metu intensyviai ruošiasi 2010 metų motokroso sezonui.

Nuo 2009 metų rudens Arminas gyvena Somerpalu miestelyje pas įžymų Estijos trenerį Avo Leoką. Intensyvios treniruotės ir tarpusavio pasitikėjimas labai svarbūs, siekiant aukštų sportinių rezultatų.

Talentas, darbštumas, užsispyrimas ir savotiškas pasiaukojimas vardan tikslų  visada turi prasmės, kai yra finansinė parama, suteikianti galimybių realiai siekti pergalių. Todėl Jasikonių šeima dabar dėkinga visiems remiantiems Armino sportinę karjerą finansiškai, o ypač – Rolandui Sakauskui, Aurimui Milevičiui ir uždarajai akcinei bendrovei "Degesa".

Kruopščiai parengta 2010 metų treniruočių ir varžybų programa yra tarsi aiškus žemėlapis svarbiausio Armino Jasikonio tikslo link – tai 2010 metų pasaulio jaunių čempionatas Prancūzijoje.

Be abejo, norint įgyvendinti visą programą, ir toliau reikalinga finansinė parama.

Todėl tie, kas nori daugiau informacijos apie Armino 2010 metų programą, gali kreiptis į Armino tėvą Rolandą Jasikonį el. paštu: arminassuzuki41@gmail.com arba skambindami asmeniškiai  +37069859060.

Sekite tolimesnes naujienas apie Armino Jasikonio sportinį gyvenimą Lietuvos spaudoje, televizijoje  ir interneto portaluose (vaizdo siužetas apie Arminą: http://www.youtube.com/watch?v=binrNXVDfBQ).

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...