Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2010-05-23   Operos režisierius jubiliejaus proga svečiams pats įteikė dovaną
 
 

Šį pavasarį 50-metį pasitikęs operos režisierius ir pedagogas Nerijus Petrokas gimtiesiems Anykščiams įteikė muzikinę dovaną – keliems šimtams jubiliejaus svečių, susirinkusių į Anykščių kultūros centro salę, jis atvežė ir parodė naujausią savo pastatymą Panevėžio muzikiniame teatre.

Praėjusią žiemą su šio teatro kolektyvu bei savo buvusiais ir dabartiniais mokiniais N. Petrokas pastatė dviejų muzikinių kūrinių programą: J. S. Bacho "Kavos kantatą" ir G. B. Pergolesio komišką operą "Tarnaitė – ponia".

Reikliam režisieriaus sumanymui pakluso solistai Elena Kalvaitytė-Vitkauskienė, Liudas Mikalauskas ir Algirdas Bagdonavičius bei Panevėžio muzikinio teatro orkestras, kuriam diriguoja Vidmantas Kapučinskas.

Pasak jubiliato, abu muzikinius kūrinius susiejo kava ir šokoladas. Šiuolaikišką sceninį skambesį jie įgijo išskirtinės režisūros dėka. N. Petrokas įtraukė į operos veiksmą ir orkestro muzikantus bei dirigentą, papildė partitūrą ir kitų autorių muzikiniais intarpais.

Anykščiuose N. Petroką pasiekė Lietuvos kultūros ministro Remigijaus Vilkaičio sveikinimas, kurį perdavė Seimo narys Antanas Baura, prisiminimų rinkinį jubiliatui dovanojo Anykščių Antano Vienuolio gimnazijos kolektyvas.

O buvę klasiokai – šios gimnazijos 1978-ųjų laidos abiturientai ir auklėtoja Elena Sirgedienė N. Petrokui įteikė Sėkmės Angelą ir 50 raudonų rožių puokštę.

Vyresniajam broliui šventinį siurprizą pateikė ir jo sesuo, Anykščių kultūros centro direktorė Dijana Petrokaitė.

Į šeimos šventę Nerijų ir jo 86-erių metų tėvą Bronių Petroką išvežė į vežimaitį pakinkyta garsioji Niūronių Arklio muziejaus kumelė Sigutė.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...