Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2010-06-03   Anykščių krašto spauda – jau ir Vilniuje
 
 

Utenos apskrities gyventojams skirtą mėnesinį žurnalą "Aukštaitiškas formatas" leidžianti bendrovė "Anykštos" redakcija" pranešė, kad šį savo leidinį ėmė pardavinėti ir sostinėje.

Nuo šių metų 6-ojo numerio, kurio viršelio "veidas" yra krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, "Aukštaitišką formatą" jau galima nusipirkti penkiuose Vilniaus spaudos kioskuose: Santariškių g. 2, Rodūnės kelias 2, Konstitucijos pr. 7a, Gedimino pr. 12 ir Sodų g. 22.

Regionui skirtas žurnalas dabar parduodamas iš viso jau 148 prekybos vietose – daugelyje Utenos apskrities prekybos vietų bei Panevėžyje (trijose "Norfose": "Babilono“ pastate, J. Basanavičiaus g. 7 ir Ramygalos g. 147 – bei trijuose spaudos kioskuose:  Savanorių g. 5, Klaipėdos g. 79 ir J. Basanavičiaus g. 1), Ukmergės spaudos kioske, Kupiškio spaudos kioske ir šio miesto "Maximoje".

Pasak žurnalą leidžiančios įmonės atstovo Vidmanto Šmigelsko, Vilniuje gyvena daug buvusių anykštėnų, uteniškių, molėtiškių, o žurnalo tematika orientuota į Utenos apskrities aktualijas, todėl redakcija ir nusprendė pabandyti "Aukštaitišką formatą" pardavinėti ir sostinės kioskuose. Jeigu žurnalas bus perkamas Vilniaus kioskuose, jis atsiras ir sostinės "Maximose".

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...