Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2010-09-19   Anykštėno vadovaujama bendrovė pagamino rekordinį čiužinį
 
 

Rugsėjo 16 dieną Kaune buvo išmatuotas milžiniškas Jonavos bendrovės "Lono mažmena" pagamintas čiužinys, pretenduojantis į Lietuvos rekordo titulą. Standus, bet minkštas gaminys iš putų poliuretano pagamintas Kauno laipiojimo sporto ir aktyvaus laisvalaikio klubui "Miegantys drambliai". Laipiojimo salėje šis čiužinys atstoja grindis.

Čiužinį išmatavo buriuotoja Gintarė Volungevičiūtė-Sheidt ir Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius. Duomenis apie 9,5 metro ilgio ir 5,44 metro pločio gaminį ketinama pateikti Lietuvos rekordus registruojančiai agentūrai "Factum".

Gaminio pristatymo proga "Lono mažmenos" savininkas ir direktorius anykštėnas Kazimieras Jakutis sakė: "Džiaugiamės, kad galime gaminti ne tik modernius ir patogius čiužinius sveikam miegui, bet ir tokius, kurie saugo laipiojimo sportu užsiimančius vaikus ir suaugusius nuo galimų traumų. Mūsų technologams teko gerai pasukti galvą siekiant pagaminti vientisą tokio neįprasto dydžio čiužinį iš keturių sluoksnių specialaus putų poliuretano. Viliamės, kad mūsų darbą įvertins ne tik sportininkai, bet ir rekordus registruojanti agentūra, o "Lonas" pelnys didžiausią čiužinį pagaminusios bendrovės vardą".

30 centimetrų storio ir 54 kvadratinių metrų ploto čiužinį įmonė pagamino pagal specialius "Miegančių dramblių" reikalavimus konsultuodamiesi su laipiojimo sporto treneriu iš Belgijos.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...