Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2010-10-06   Korporacijos "Saja" pirmininku Troškūnuose išrinktas Mindaugas Nefas
 
 

Spalio 2-3 dienomis Troškūnų (Anykščių r.) vienuolyne vyko Lietuvos šaulių-studentų korporacijos "Saja" IV sąskrydis, kuriame naujuoju šios korporacijos vadovu tapo anykštėnas Mindaugas Nefas.

Stiprėjanti organizacija savo gretose jau subrandino pirmuosius sendraugius – šaulius, kurie "Sajoje" aktyviai veikė 3 metus ir yra baigę pirmąją aukštojo mokslo studijų pakopą.

Net dešimčiai šaulių-studentų buvo įteiktos sendraugių juostelės, net pusė jų priklauso Utenos šaulių rinktinei. Prieš priimdami juosteles iš Troškūnų klebono Sauliaus Filipavičiaus šauliai asmeniškai pažadėjo įvairiais darbais prisidėti prie Lietuvos šaulių sąjungos veiklos.

Mindaugas NefasSąskrydžio metu buvo aptarta korporantyvizmo istorija ir korporacijų veikla Lietuvoje, surengta pirmoji "Sajos" "Raguoto Alutinio" šventė, rinktos aukos Lietuvos šaulių sąjungai.

Naujos valdžios rinkimuose vėl triumfavo Utenos rinktinės šauliai. "Sajos" pirmininko poste Alantos (Molėtų r.) kuopos šaulę Anetą Šerelytę pakeitė anykštėnas Mindaugas Nefas (VPU), o į valdybą išrinkti uteniškis Arnoldas Germanavičius (LKA) ir anykštėnas Andrius Kontrimavičius.

-usr.lt, anykstenai.lt

 
 
    Atgal...