Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2010-11-18   Anykščių radijas sudomino sostinės profesionalus
 
 

Lietuvos radijo ir televizijos Ryšių su visuomene ir užsieniu skyrius išplatino pranešimą apie tai, kad keičiasi bendrovės "Atvirai", transliuojančios programą "Radijo stotis "Nykščiai", savininkai.

Lietuvos radijo ir televizijos komisija lapkričio 3 dienos posėdyje pritarė uždarosios akcinės bendrovės "Atvirai" akcijų perleidimui.

Ši komisija leido bendrovės direktoriui ir 67 proc. įmonės akcijų savininkui Rolandui Aleknavičiui perleisti 50 proc. akcijų paketą kitiems dviems asmenims – Liudui Vaštakui ir Ričardui Baltuoniui – po 25 proc. akcijų kiekvienam.

Kai šis sandoris bus baigtas ir įformintas, pusę bendrovės "Atvirai" akcijų valdys vilniečiai, kaip fiziniai asmenys atstovaujantys bendrovei "Muzikos ekspresas": L. Vaštakas yra jos direktorius, o R. Baltuonis – žinomas garso režisierius.

Penkiolikos metų patirtį turinti inžinerinė kompanija "Muzikos ekspresas" specializuojasi įgarsinimo ir apšvietimo bei kino technologijų srityje. Savo interneto svetainėje www.mex.lt ji skelbia apšvietusi visus Lietuvos "Akropolius" ir sumontavusi įrangą praktiškai visuose dabar veikiančiuose šalies kino teatruose.

-anykstenai.lt 

 
 
    Atgal...