Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2010-12-15   Tarp sėkmingiausių turizmo projektų – anykštėnų muziejus ir leidyba
 
 

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos paskelbė tradicinio konkurso "Sėkmingiausias 2010 metų turizmo projektas" rezultatus ir laureatais pripažino du Anykščių krašto nominantus.

Trečiąsias vietas laimėjo Angelų muziejus – tarp nekomercinių turizmo rinkodaros projektų ir "Anykštos" leidžiamo žurnalo "Aukštaitiškas formatas" projektas "Aukštaitijos maršrutais" – tarp žiniasklaidos projektų, pristačiusių vietos turizmo galimybes.

Iš viso konkurse dalyvavo 80 projektų, kuriuos teikė savivaldybės, turizmo verslo asociacijos, turizmo informacijos centrai. Tiek daug paraiškų turizmo departamente sulaukta pirmą kartą.

Komisija išrinko 30 laureatų – po vieną nugalėtoją ir dar du prizininkus dešimtyje veiklos kategorijų.

Sėkmingiausi metų turizmo projektai buvo vertinami pagal indėlį gerinant Lietuvos turizmo įvaizdį, inovatyvumą, konkurencingumą, pasiektus veiklos rezultatus, taip pat buvo vertinamos gautos pajamos, investicijos, aptarnautų turistų ir įgyvendintų informacinės sklaidos priemonių skaičius. Buvo atsižvelgta ir į dalyvavimą rinkodaros ar prisistatymo renginiuose užsienyje, rekomendacijas, 2010-aisiais gautus apdovanojimus, pozityvius žiniasklaidos vertinimus.

Pernai Anykščiuose pradėjusi veikti vasaros rogučių trasa yra pelniusi sėkmingiausio Lietuvoje 2009 m. turizmo infrastruktūros projekto prizą.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...