Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2011-01-26   Tarp 15 geriausių šalies merų – buvęs Anykščių vadovas D. Gudelis
 
 

Interneto portalas www.delfi.lt kviečia išrinkti geriausią Lietuvos 20-mečio merą ir tarp 15 balsavimui pasiūlytų kandidatų pateikia buvusį Anykščių rajono merą, dabar verslininką Darių Gudelį.

Sąrašas balsavimui buvo sudaromas iš labiausiai žinomų asmenų, kurie išgarsėjo būtent užimdami mero postą. Su D. Gudeliu konkuruoja ne tik dabartiniai Ignalinos, Druskininkų, Kauno ar kitų savivaldybių vadovai, bet ir žinomi politikai, sulaukiantys įvairių veiklos vertinimų, Viktoras Uspaskichas, Rolandas Paksas, Eugenijus Gentvilas, Artūras Zuokas.

D. Gudelis (g. 1974 m.) Anykščių rajono meru dirbo trejus metus, dvi nepilnas kadencijas, 2001-2004 m. Jis tapo meru po politinio perversmo, pakeitęs tarybai nebeįtikusį Leoną Alesionką, ir pasitraukė iš mero posto, kai buvo pakviestas dirbti prezidentu išrinkto Valdo Adamkaus patarėju.

Delfi.lt kviečia atiduoti savo balsą (ne daugiau kaip 10 kartų iš vieno kompiuterio) už tą, kuris iš pasiūlytų kandidatų būtent mero poste dirbo geriausiai, tai yra, daugiausiai naudingų sprendimų priėmė ir įgyvendino savo mieste.

Balsavimas vyks iki vasario 23 dienos.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...