Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2007-05-08   Anykščių dekanas Stanislovas Krumpliauskas - Panevėžio vyskupijos kanauninkas
 
 

Gegužės 7-osios vakare iškilmingų Šv. Mišių metu Anykščių Šv. Mato bažnyčioje Panevėžio vyskupas Jonas Kauneckas įteikė Anykščių klebonui ir dekanui Stanislovui Krumpliauskui purpuru papuoštus kanauninko rūbus ir insignijas – žiedą su purpurine akimi ir kryžių su grandine.

Vyskupas J.Kauneckas įteikia kanauninko insignijas S.Krumpliauskui.

Kanauninko žiedas, kurį nuo šiol mūvės Anykščių klebonas, yra pagamintas iš dvasininko šeimos relikvijos – tai priešmirtinė jo motinos Marijos Krumpliauskienės dovana sūnui.

Kanauninkas Stanislovas Krumpliauskas

Ant S. Krumpliausko rankos jis buvo užmautas, praėjus vos dienai po ką tik paminėtos Motinos dienos ir per patį kunigo vardadienį, prisiminus, kad Stanislovo vardas ir pavasarį minimas gimtadienis – irgi kunigo motinos dovanos sūnui.

Iškilmingos Šv. Mišios Anykščių Šv. Mato bažnyčioje.

Į aukštesnę bažnytinės hierarchijos pakopą pakilusį Anykščių dvasininką sveikino jo draugai ir bendražygiai kunigai, svečiai iš Seinų (Lenkija), parapijos aktyvas – religinių organizacijų ir bendrijų nariai, savivaldybės vadovai, Anykščių vadovų klubas ir visuomenės atstovai.

Iškilmių centre (iš dešinės) - Panevėžio vyskupas Jonas Kauneckas, Anykščių dekanas kanauninks Stanislovas Krumpliauskas ir jo kurso draugas, iš Anykščių krašto kilęs Mielagėnų (Ignalinos r.) klebonas Marijonas Savickas.

Iškilmių liudininkas buvo ir 95 metų Ignas Krumpliauskas, kunigo tėvas, tik prieš porą metų likęs našliu.

Nuo 1995 m. Anykščiuose dirbantis S. Krumpliauskas, kaip sakė jį pasveikinęs Anykščių meras Sigutis Obelevičius, čia rūpinasi ne tik sielovada, bet ir buria bei aktyvina visą Anykščių krašto bendruomenę.

Kanauninką S.Krumpliauską sveikina Anykščių meras S.Obelevičius.

"Kuo daugiau anykštėnų ateis pas jus, tuo mažiau jų paklius pas mus", – teisėsaugos institucijų vardu linkėjo kanauninkui S. Krumpliauskui Anykščių rajono vyriausiasis prokuroras Ričardas Juozainis.

Rasos Bražėnaitės ir Tautvydo Kontrimavičiaus nuotraukos

 
 
    Atgal...