Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2011-02-07   Atvertas Anykščių informacijos langas
 
 

Vasario 5-ąją į kelionę po Lietuvą išvažiavo ir Sartų ežero pakrantėje, kur vyko respublikinės ristūnų lenktynės, stabtelėjo Anykščių infobusas – mobilusis turistinės informacijos centras. Tai – Anykščių krašto turistinius išteklius pristatantis ir turistinį patrauklumą didinantis mobilusis "Anykščių informacijos langas".

A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus įsigijo ir Anykščių kraštą reprezentuojančio infobuso veiklai pritaikė mikroautobusą "Citroen Jumper". Ši transporto priemonė apipavidalinta Anykščių turistinį patrauklumą liudijančiais simboliais, joje sumontuota techninė įranga, skirta demonstruoti vaizdo ir garso informaciją, paruošta mobiliojo interneto prieiga. Infobuse numatyta galimybė įrengti ir pervežti mobiliuosius stendus, kuriuose būtų pateikiama informacija turistams apie Anykščių krašto kultūros ženklus ir paslaugas.

Prie Sartų infobusas atvežė žinią, kad ir šiemet pirmąjį birželio šeštadienį žirgų sporto gerbėjų lauks Niūronys, kur prie Arklio muziejaus vyks tradicinė šventė "Bėk bėk, žirgeli!" Su šia ir kitomis gerosiomis Anykščių krašto žiniomis infobusas šiemet lankysis ten, kur visiems smagu burtis į tradicines lietuviškas šventes.

Vasario 25-27 d. infobusas reprezentuos Anykščių kraštą tarptautinėje turizmo, sporto ir laisvalaikio parodoje „VIVATTUR 2011“ Vilniuje,  kovo pradžioje dalyvaus tradicinėse Užgavėnėse Liaudies buities muziejuje Rumšiškėse. Kitu metu jis pasitiks Anykščių krašto svečius turistų labiausiai lankomose krašto viešosiose erdvėse, kur nėra alternatyvių turistinės informacijos šaltinių.

"Anykščių informacijos langas" yra atviras skelbti ir platinti Lietuvoje visą turistams svarbią ir naudingą informaciją. Todėl A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus, siūlantis tokią paslaugą, kaupia informacinę medžiagą.

Infobusui galima pateikti:
– spausdintą reklaminę informaciją apie turistinius objektus ir paslaugas;
– vaizdo ir garso įrašus skaitmeniniu formatu, liudijančius Anykščių krašto turistinį patrauklumą ir pristatančius turistinius objektus ir paslaugas;
– vizitinę-kontaktinę informaciją, kvietimus, nuolaidų kuponus ir kitas turistams aktualias atmintines.

-anykstenai.lt

Mindaugo Karčemarsko nuotraukos

 
 
    Atgal...