Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2011-02-18   Metų knyga paaugliams – Vytauto Račicko romanas
 
 

Vaikams ir jaunimui kuriantis iš Anykščių krašto kilęs rašytojas Vytautas Račickas sulaukė dar vieno garbingo pačių skaitytojų įvertinimo. Jo romanas paaugliams „Baltos durys“ išrinktas geriausia 2010-ųjų metų knyga paaugliams.

Įžengę pro „Baltas duris“, šią knygą skaitantys paaugliai atsiduria savoje, jiems gerai pažįstamoje terpėje, kuri nėra nekaltai balta. Kūrinys įtaigiai atskleidžia šiuolaikinio jaunuolio nuopuolio kelią, kuris vedą į gilią ir tamsią narkotikų duobę.

„Šiuo romanu visai neketinau jaunimą narkotikų baubu gąsdinti. Tiesiog norėjau papasakoti dramatišką meilės istoriją. Tiksliau, neįmanomos meilės istoriją, nes meilė, šeimyninė laimė ir narkotikai yra absoliučiai nesuderinami dalykai. Ar man pavyko – spręsti jums“, – pernai pristatydamas šią savo knygą skaitytojams kalbėjo rašytojas Vytautas Račickas.

„Baltos durys“ yra 24-oji V. Račicko knyga ir antrasis šio autoriaus kūrinys, adresuotas vyresniajam paaugliui. Į šią skaitytojų auditoriją rašytojas pirmiausia kreipėsi 2006-aisiais išleista ir kultine tapusi apysaka „Nebaigtas dienoraštis“, kurioje jis kalbėjo penkiolikmetės panelės lūpomis.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...