Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2011-05-26   Muzika sergantiems jauniesiems anykštėnams
 
 

Gegužės 25-osios popietę Anykščių rajono savivaldybės ligoninės Vaikų ligų skyriuje buvo surengtas koncertas sergantiems vaikams ir juos prižiūrintiems medikams.

Pasak šio skyriaus medikų, ligoniukai į koncertą rinkosi net prieš pusvalandį ir nekantriai laukė savo bendraamžių Anykščių muzikos mokyklos moksleivių. Jų koncerto klausėsi ir keletas vaikų tėvelių bei gausus medikų būrys, tarp jų – ir ligoninės vadovas Dalis Vaiginas bei skyriaus vedėja Regina Bitinienė.

Pusvalandžio koncertinėje programoje smuikavo Viktorija Banelytė, gitaromis grojo  Dominykas Petrauskas, Skomantas Bilbokas, Nora Radzevičiūtė, Miglė Bikutė ir Radvilė Talačkaitė. Koncertą užbaigė fleitų trio: Aistė Ilčiukaitė, Justina Simononytė ir mokytoja Vitalija Dulevičienė.

Smuikuoja Viktorija Banelytė

Tarp klausytojų - ir jaunieji ligoniai, ir medikai

Groja fleitų trio

Projektą, skirtą šeimoms su mažamečiais vaikais, Anykščiuose įgyvendina trys partneriai: Sakralinio meno centras, Muzikos mokykla ir Pasaulio anykštėnų bendrijas, šis koncertas buvo vienas iš startinių jo renginių. Kiti regionų projekto renginiai ir profesionaliosios muzikos koncertai šeimoms vyks Sakralinio meno centre.

Bronė Lukaitienė
Projekto vadovė

 
 
    Atgal...