Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2011-06-13   Kariškiui iš Anykščių – nauja pareigybė ir aukštesnis laipsnis
 
 

Krašto apsaugos ministerijos Personalo politikos ir planavimo departamento direktorius 42 metų pulkininkas Almantas Leika paskirtas šios ministerijos Pajėgumų ir ginkluotės generaliniu direktoriumi.

Ši nauja pareigybė buvo įsteigta, užbaigiant Gynybos štabo integraciją į Krašto apsaugos ministeriją ir pakeitė Gynybos štabo viršininko pareigybę.

Jau daugiau kaip 20 metų krašto apsaugos sistemoje tarnaujantis anykštėnas A. Leika bus atsakingas už karinių pajėgumų ir ginkluotės strateginį planavimą, pagal savo kompetenciją padės krašto apsaugos ministrui rengti krašto apsaugos sistemos plėtros planus ir valstybės karinę strategiją, o kariuomenės vadui – vykdyti strateginį kariuomenės planavimą.

Jis pavaldus krašto apsaugos ministrui ir atskaitingas kariuomenės vadui. Ministerijos valdymo struktūroje ši pareigybė bus to paties lygmens kaip viceministrų.

O birželio 10 d. dekretu Nr. 1K-730 Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė suteikė A. Leikai brigados generolo laipsnį. Šis dekretas įsigalioja nuo 2011 m. liepos 28 d.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...