Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2011-08-01   Pagerbta penktoji Anykščių rajono Garbės pilietė
 
 

Tęsiant tradiciją Anykščių gimtadienio proga pagerbti labiausiai nusipelniusius Anykščių krašto bendruomenės atstovus, šiemet Anykščių rajono Garbės pilietės vardas suteiktas teisininkei ir socialinei darbuotojai Evgenijai BALTRONIENEI.

E. Baltronienė - Anykščių rajono Garbės pilietė. Už jos - pernai šį garbingą vardą gavusi P. Petrylienė.Beveik 20 metų E. Baltronienė kaip savanorė dirba vaikų ir jaunimo socialinės integracijos srityje, ugdydama labiausiai socialiai pažeidžiamus Anykščių krašto vaikus. Jos dėka apie penkiasdešimčiai vaikų ir paauglių sudarytos sąlygos socialiniams ir visuomeniniams įgūdžiams formuotis, saviraiškai ir darbinei veiklai.

E. Baltronienės kandidatūrą pasiūlė didelė grupė Anykščių visuomeninių organizacijų ir bendruomenės atstovų. Ji tapo penktąja anykštėne, įvertinta Garbės pilietės vardu, ir pirmąja socialinės srities atstove, sulaukusia tokio Anykščių bendruomenės dėkingumo.

Anykščių rajono Garbės piliečiais yra tapę mokslininkas istorikas ir Pasaulio anykštėnų bendrijos pirmininkas prof. Antanas Tyla, rašytojai Milda Telksnytė ir Vygandas Račkaitis (visi 2009 m.) ir politinė kalinė visuomenininkė Prima Petrylienė (2010 m.).

Garbės pilietės ženklas E. Baltronienei įteiktas iškilmingo Anykščių miesto šventės atidarymo metu. Kartu su sveikinimais anykštėnę gėlėmis apipylė pirmiausia kiti socialinėje srityje dirbantys ir jos svarbą geriausiai jaučiantys anykštėnai.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...