Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2011-08-25   Anykštėnas krepšininkas – IKI reklamos veidas
 
 

Anykštėnas krepšinio veteranas Sergejus JOVAIŠA tapo viena iš 25 visų laikų Lietuvos krepšinio žvaigždžių, kurių atvaizdai yra prekybos sistemos IKI krepšiniui skirtame rinkodaros projekte – "Oficialioje medalių kolekcijoje 2011".

Prekybos centrai IKI ir IKIUKAS siūlo nuo šių metų rugpjūčio 2 d. iki rugsėjo 18 d. apsipirkti už ne mažiau kaip 30 Lt ir nemokamai gauti vieną šios kolekcijos medalį su krepšininko ar krepšinio trenerio atvaizdu. Susigundžiusiems nusipirkti ir vieną iš "Orbit" kramtomosios gumos maišelių, pasiūlomas ir antrasis medalis.

Balto metalo medaliai supakuoti į specialią pakuotę. Tik išpakavus medalį, matomas krepšinio pasaulio įžymybės atvaizdas. Prekybos sistema IKI siūlo keistis medaliais su draugais ir taip surinkti visą 25 skirtingų medalių kolekciją.

Vyresnės kartos krepšinio žvaigždėms skirtas kas antras kolekcijos medalis. Viename iš jų pavaizduotas S. Jovaiša kolekcijos aprašyme apibūdinamas taip:

"Legendinis treneris Aleksandras Gomelskis Sergejų Jovaišą yra pavadinęs "Gudriuoju lapinu". Ir ne be reikalo. Varžovų veiksmus skaityte skaitęs ilgarankis puolėjas būdavo oponentų siaubas tiek gynyboje, tiek puolime. Anykščiuose gimusio krepšininko trofėjų lentynoje – įvairiausių spalvų medaliai. Jis turi visų rūšių Europos pirmenybių apdovanojimus, aukso ir sidabro medalius iš pasaulio čempionatų, bronzos medalius iš olimpinių žaidynių. S. Jovaiša buvo ir vienas svarbiausių praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio auksinio "Žalgirio" narių".

Savo jaunatvišką veidą prekybos sistemos IKI medalyje pamatęs ir tik taip apie jo atvaizdo panaudojimą sužinojęs S. Jovaiša tiesiog džiaugėsi idėja taip populiarinti krepšinį ir Anykščius.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...