Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2011-09-03   Televizijose – anykštėnų veidai ir gebėjimai
 
 

Naują sezoną 2011-ųjų rudenį pradedančios Lietuvos televizijos į savo laidas ir projektus vis dažniau kviečia talentingus ar žodžio kišenėje neieškančius anykštėnus.

Penktus metus šokių projektuose dalyvaujantis choreografas ir šokėjas Deividas Meškauskas šį rudenį TV3 televizijoje šeštadienio vakarais šokdina verslininkę ir dailininkę, Vilniaus "Pilies" galerijos savininkę  34 metų Danguolę Stachurą ir vėl pretenduoja būti tarp projekto "Šok su manimi" favoritų.

Tarp Deivido varžovų bus kita tos pačios Anykščių šokių mokytojos Stanislavos Bilevičienės auklėtinė aktorė Dalia Michelevičiūtė, šokanti su partneriu, profesionaliu šokių treneriu Olegu Koliakinu.

Su šiais anykštėnai turėtų varžytis ir iš Anykščių kilusi dainininkė Vaida Genytė, kuri šokių projekte debiutuoja su partneriu profesionaliu šokėju Saulium Skambinu. Lygia greta V. Genytė šį rudenį debiutuoja ir kaip aktorė, kurianti vaidmenį TV3 serialo "Moterys meluoja geriau" penktajame sezone.

Kaip šio projekto šokėjų vertintojas debiutuoja legendinis krepšininkas Sergejus Jovaiša, pastaruoju metu vis dažniau ir drąsiau pareiškiantis savo nuomonę ne vien krepšinio klausimais. Šį rudenį jis buvo pakviestas ir dalyvavo jau keliose televizijų pokalbių laidose, kur diskutavo įvairiomis temomis.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...