Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2011-10-14   Kauno rotušėje premijuotas skulptorius L. V. Strioga
 
 

Spalio 11 dieną Kauno rotušėje penkiems šiame mieste gyvenantiems ir kuriantiems menininkams įteiktos 2011 metų Kauno miesto savivaldybės kultūros ir meno premijos. Tarp premijuotųjų buvo Kauno anykštėnas skulptorius Leonas Vytautas Strioga.

Šiomis premijomis dar buvo apdovanoti fotomenininkas Romualdas Požerskis, poetas Donaldas Kajokas, meno projektų organizatorė Virginija Vitkienė ir akvarelininkas Osvaldas Jablonskis.

Kauno miesto savivaldybės Kultūros ir meno premijos įsteigtos ir pirmą kartą buvo įteiktos 2007 m. jos skiriamos už ilgametę aktyvią ir reikšmingą kultūrinę veiklą, etninės kultūros ir paveldo puoselėjimą, scenos ir vizualinio meno puoselėjimą, reikšmingiausią metų kūrinį ar reikšmingą veiklą literatūros srityje, aukščiausius laimėjimus respublikiniuose ar tarptautiniuose konkursuose bei už novatorišką kultūrinę idėją ir jos įgyvendinimą Kauno mieste.

Premijos dydis – 10 tūkst. litų, kasmet skiriama iki 10 premijų.

Šiemet pirmą kartą menininkams įteikti ir vardiniai laureatų ženklai su Kauno simbolika. Juos iš kobalto, nerūdijančio plieno ir žalvario sukūrė skulptorius Aloizas Jonušauskas.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...