Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2011-10-26   Konstitucijos egzamine sublizgėjo anykštėnės
 
 

Minint Lietuvos Respublikos Konstitucijos dieną, spalio 25-ąją Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo 21-ą Konstitucijos egzamino nugalėtoją. Tarp apdovanotųjų šįkart buvo ir dvi anykštėnės.

5-7 klasių moksleivių grupėje tarp trijų teisingiausiai atsakiusiųjų į klausimus buvo Anykščių Antano Baranausko vidurinės mokyklos septintokė Gabija Matijaškaitė.

Egzaminą buvo laikyti ir portale www.lrytas.lt, kur savo žinias pasitikrino 969 svetainės lankytojai. Tarp trijų geriausiai ir greičiausiai testą išsprendusių nugalėtojų, neturinčių ir nesiekiančių teisinio išsilavinimo, pateko ir pažintine kelione į Briuselį buvo apdovanota Kurklių Stepono Kairio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Rasa Černiauskaitė.

Penktą kartą surengto Lietuvos Konstitucijos egzamino antrajame etape varžėsi beveik 800 Lietuvos gyventojų, įveikusių pirmąjį turą. Iš jų nugalėtojais pripažinti tik 27 geriausiai šalies pagrindinį įstatymą išmanantys akcijos dalyviai – po tris nugalėtojus devyniose grupėse.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...