Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2011-11-07   Vidmantas Kiaušas-Elmiškis vadovaus Kauno rašytojams
 
 

Spalio 18 d. vykusiame Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus rinkiminiame susirinkime šio skyriaus pirmininku išrinktas 59 metų rašytojas ir žurnalistas, iš Anykščių krašto kilęs Vidmantas Kiaušas-Elmiškis.

Šiose pareigose jis pakeitė rašytoją Viktorą Rudžianską, "Nemuno" žurnalo vyriausiąjį redaktorių, kuris  atsistatydino dėl didelio užimtumo bei asmeninių priežasčių.

Dėl pirmininko posto varžėsi trys kauniečiai rašytojai: V. Kiaušas-Elmiškis, Gediminas Jankus ir Enrika Striogaitė. Skyriaus lyderiu V. Kiaušas-Elmiškis buvo išrinktas tik po antrojo rinkimų turo, prieš G. Jankų laimėjęs minimalia persvara.

Rašytojų sąjungos Kauno skyriaus taryboje taip pat yra rašytojai Gasparas Aleksa, Donaldas Kajokas, Lina Navickaitė-Greičiuvienė, Viktoras Rudžianskas, Petras Venclovas ir Dovilė Zelčiūtė.

Buvęs "Nemuno" žurnalo skyriaus vedėjas V. Kiaušas-Elmiškis yra ne tik Rašytojų, bet ir Lietuvos žurnalistų sąjungos narys. Už kūrybinius pasiekimus 2005 m. buvo apdovanotas Žurnalistų sąjungos ir jos Kauno apskrities skyriaus aukščiausiu įvertinimu – "Gintariniu parkeriu".

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...