Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2011-12-16   Anykščius garsina infobusas ir sodyba "Tarp liepų"
 
 

Sėkmingiausio 2011 metų turizmo projekto rinkimuose sėkmė neapleido anykštėnų: tarp šalies turizmo lyderių pateko A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus eksploatuojamas mobilusis turizmo informacijos centras – infobusas bei Rimanto ir Linos Sabaliauskų kaimo turizmo sodyba "Tarp liepų" Ragaišių kaime.

Infobusas pelnė antrąją vietą nominacijoje "Sėkmingiausias 2011 metų turizmo populiarintojas", o sodyba "Tarp liepų" tapo sėkmingiausių šalies kaimo turizmo sodybų konkurso trečiosios vietos laimėtoja.

Anykščių infobusas

Muziejui skirtą apdovanojimą atsiėmė infobuso veiklos organizatorė Kristina KiaušaitėValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos konkursą "Sėkmingiausias metų turizmo projektas" organizavo jau devintą kartą. Šis tradicinis renginys, leidžiantis palyginti pačias įvairiausias turizmo idėjas, jau tapo svarbiausiu turizmo sektoriaus renginiu.

Šiemet į dvylika jo nominacijų pretendavo daugiau kaip 100 pretendentų, kuriuos teikė šalies savivaldybės, valdžios institucijos, turizmo verslo asociacijos, gidų bei žurnalistų ir leidėjų sąjungos ir turizmo informacijos centrai. Pretendentai į „Sėkmingiausio 2011 metų turizmo projekto“ vardą buvo vertinami atsižvelgiant į jų reikšmingumą turizmui, pasiektus rezultatus 2011 metais, inovatyvumą, poveikį šalies turizmo konkurencinėms galimybėms didinti.

Konkurso laureatai buvo paskelbti, pagerbti ir apdovanoti iškilmingo renginio metu gruodžio 15-osios popietę Vilniaus viešbutyje "Radisson Blu Hotel Lietuva". Iškilmėse dalyvavęs Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius ten susirinkusiems Lietuvos turizmo rinkos lyderiams pristatė Anykščius kaip 2012-ųjų Lietuvos kultūros sostinę, supažindino su šio projekto idėjomis ir programa, pristatė intriguojančius ir išskirtinius kultūros sostinės simbolius.

Valstybinis turizmo departamentas, rinkdamas ir skelbdamas sėkmingiausius turizmo projektus, siekia kuo plačiau paskleisti žinią apie turizmo žmonių nuveiktus darbus, pasidžiaugti inovacijomis ir iniciatyvomis. Jis pagerbia ypatingai nusipelniusius bei maloniai nustebinusius asmenis ir institucijas, kurios propaguoja Lietuvos turizmą, priima šalies svečius bei skatina keliauti ir geriau pažinti savo kraštą, pristatyti regionų išskirtinumus, kultūrą ir istoriją.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...