Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2012-01-10   83 metų anykštėnas "Gyvybės ir mirties kelyje"
 
 

Sausio 8-ąją Vilniuje vyko tradicinis, jau XXI tarptautinis bėgimas "Gyvybės ir mirties keliu", skirtas 1991 metų sausio 13-ąją žuvusiems prie televizijos bokšto atminti. Tarp jo dalyvių buvo 43 anykštėnai, o vienas iš jų – ir vyriausias šių metų bėgimo dalyvis 84-uosius einantis Jonas JUODELIS.

Anykščių S. Dariaus ir S. Girėno šaulių kuopos ne rikiuotės šaulys J. Juodelis prieš 21 metus Sausio įvykiu metu irgi buvo Vilniuje – budėjo prie Parlamento.

Šiemet dėl sveikatos jis nebesiryžo įveikti visos 9 kilometrų distancijos, tačiau kartu su bendražygiais buvęs vyriausias renginio dalyvis buvo pagerbtas ir apdovanotas specialiuoju prizu.

Prie Vilniaus televizijos bokšto apdovanojamas J. Juodelis.

Užtat septynmetis Dmitrijus Volkovas įveikė visą bėgimo trasą ir tapo jauniausiuoju bėgiku.

Šiemet į bėgimą registravosi 2485 dalyviai iš visos Lietuvos ir kaimyninių valstybių. Iš viso akcijoje dalyvavo per 40 organizacijų. Gausiausia buvo Karo akademijos komanda, antra pagal dydį – Vilniaus apskrities Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės komanda.

Bėgimo dalyviai bėgo 9 kilometrų ilgio trasa nuo Antakalnio kapinių televizijos bokšto link. Ten finišavusius organizatoriai apdovanojo atminimo lankstinukais ir medaliais.

Rekordinis dalyvių skaičiumi buvo prieš šešerius metus įvykęs XV bėgimas, tuomet į renginį registravosi 3501 dalyvis. Bėgimas "Gyvybės ir mirties keliu" vyksta kasmet sausį nuo 1992 metų.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...