Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2012-01-11   Gamtininkui suteiktas "Gamtos riterio" titulas
 
 

Pirmą kartą Valstybės saugomų teritorijų tarnybos ir "Eko Bangos" surengtame Lietuvos "Gamtos riterio" konkurse pagrindiniu šio titulo laimėtoju tapo iš Anykščių krašto kilęs Aukštaitijos nacionalinio parko direkcijos vyriausiasis specialistas Bronius ŠABLEVIČIUS.

Šis titulas nuo šiol bus skiriamas už nuopelnus saugomoms teritorijoms ir aplinkai palankaus elgesio propagavimą, ekodraugiškumą, už pastangas prižiūrint ir tvarkant gamtą. B. Šablevičius buvo tarp dešimties kandidatų, 2011 metais pretendavusių į tokį titulą.

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba išplatino žinią, kad B. Šablevičių konkurso komisija įvertino geriausiai, nes jo nuopelnai Lietuvos saugomoms teritorijoms yra labai dideli, aplinkai palankaus elgesio propagavimo darbai – labai svarūs. Jis yra Lietuvos ornitologų draugijos, Lietuvos entomologų draugijos, Lietuvos biologinės įvairovės draugijos narys.

"Gamtos riterio" titulas B. Šablevičiui suteiktas ir už mokslinius tyrimus saugomose teritorijose bei jo parengtas ir išleistas knygas ir straipsnius.

"Gamtos riteriai" bus apdovanojami statulėle, kurią sukūrė vilnietis skulptorius Romas Vilčiauskas.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...