Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2012-02-21   Viena iš geriausių 2011 metų knygų – V. V. Landsbergio pasaka
 
 

Akcijos "Metų knygos rinkimai 2011" nugalėtojas vaikų knygų kategorijoje tapo Anykščiuose kuriančio Vytauto V. Landsbergio šiuolaikinė pasaka "Stebuklingas Dominyko brangakmenis".

Trečioji V. V. Landsbergio pasaka apie arklį DominykąŠi knyga – tai trečioji V. V. Landsbergio pasaka apie arklį Dominyką, intriguojanti detektyvinė istorija apie pavogtą Dominyko mylimosios amžinai šildantį brangakmenį. Knyga apibūdinama kaip graudžios ironijos kupinas ir pamokomas pasakojimas apie meilę, pavydą ir pasiaukojimą.

Metų knygos rinkimai rengiami kasmet nuo 2005 m. Rinkimai prasideda rudenį ir tęsiasi iki Vilniaus knygų mugės, vykstančios vasario pabaigoje, visą tą laiką skaitytojai iš ekspertų pasiūlytų knygų balsuodami renka Metų knygas trijose kategorijose. Šį kartą skaitytojams buvo pasiūlyta vienuolika kūrinių – po tris vaikų ir paauglių kategorijose, bei penki – suaugusiųjų. Akcijai pasiūlytos knygos parašytos šiuolaikinių lietuvių autorių ir buvo išleistos nuo 2010 metų rugsėjo 1-osios iki 2011 metų rugpjūčio 31-osios.

"Metų knygos rinkimai 2011" laureatai apdovanojami vasario 26 dieną 14 valandą Vilniaus knygų mugėje, Forume.

Metų knygos rinkimus rengia Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka bei Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...