Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2012-02-23   Kultūros sostinės ambasadorė Ieva – su vaikais ir dėl vaikų
 
 

Kurk ir žaisk – taip save ir Lietuvą pasaulyje pristato Anykščių – 2012-ųjų Lietuvos kultūros sostinės ambasadorė Ieva JUODELYTĖ ir „Mummymoon“ komanda. Vasario 21-23 dienomis jos  sukurtus drabužėlius vaikams išvydo tarptautinės parodos „PlayTime“ Tokijo mieste (Japonija) lankytojai.

Vilnonis apsiaustas iš "Mummymoon" kolekcijos ir mažasis modelis - Ievos dukrelė Domicelė.

Gyvenant su vaikais ir dėl vaikų. Taip gimė „Mummymoon“ – Ievos ir jos draugės Vėjūnės, dviejų kuriančių mamų, gyvenimo būdas. Šis vardas garantuoja tik natūralias medžiagas, natūralias spalvas, tikras emocijas. Šiemet ši komanda – viena iš 120-ies, kurios buvo pakviestos ir eksponuoja savo autorinius gaminius – drabužėlių vaikams 2012 m. rudens-žiemos sezonui kolekciją didžiausioje vaikų aplinkai ir besilaukiančioms mamoms skirtoje parodoje Japonijoje.

Ievos Juodelytės ir „Mummymoon“ komandos pasaulio pajautimas ir nuostatos siekia saugoti tai, kas tikra. Jaukūs, natūralių pluoštų, mielų siluetų, gamtos spalvų drabužėliai, kuriuos kuria jaunoji Anykščių ambasadorė, žinomo visuomenininko Jono Juodelio anūkė ir dailės pedagogės Ritos Juodelienės duktė, alsuoja darna su savimi ir aplinka – taip, kaip ir zuikis, pasiūtas iš seno močiutės sijono. „Mummymoon“ pasaulis atviras ir jums.

„Mummymoon“ – tai sveikas, natūralus, gamtiškas. Jis toks  jaukus, tobulas, augantis... Jis gimė Ievos, Anykščių krašto žmogaus galvoje, širdyje, o dabar skleidžiasi pasauliui realiu pavidalu, pačiomis šilčiausiomis, jaukiausiomis, tarsi gyvomis drabužėlių kolekcijomis. Jūsų dėmesiui – naujausias "Mummymoon" katalogas (ruduo-žiema 2012).

Ievai, atrodo, viskas lengva ir paprasta: „kiekviena diena „Mummymoon“ gyvenime yra tobula! Ji nebūna sunki, net jei iš tikrųjų būna sunki. Mes viską darom su kažkokiu lengvumu, įkvėpti vaikų, kartu su jais.“ Pasak „Mummymoon“ komandos, laiko kūrybai ieškoti nereikia, viskas gimsta, kuriasi ir randasi būtent tomis akimirkomis, kai būnama su vaikais, kai norima su jais būti iš tikrųjų.

Anykščiai – 2012-ųjų Lietuvos kultūros sostinė ieško ir suranda kuriančius žmones, kartu su jais rašo naują ir prasmingą Anykščių krašto istorijos puslapį.

Anykščių rajono savivaldybės ir anykstenai.lt informacija

 
 
    Atgal...