Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2012-04-06   KAUNAS: šitaip gimsta Kauno anykštėnų draugija
 
 

Balandžio 3-osios vakare Juozo Tumo-Vaižganto memorialiniame bute-muziejuje įvyko Kauno anykštėnų draugijos steigiamasis susirinkimas, kuriame dalyvavo 17 Kaune gyvenančių anykštėnų.

Vienbalsiai buvo priimtas sprendimas įsteigti Kauno anykštėnų draugiją, draugijos įstatai bei ketverių metų kadencijai išrinkta draugijos taryba iš 5 narių: Arūnas Strumskis, Romas Pačinskas, Virgilija Randienė, Roma Katinienė ir Osvaldas Janonis.

Steigiamajame susirinkime kalba Kauno anykštėnas Arūnas Strumskis

Kauno anykštėnai Tomas Ladiga, Osvaldas Janonis ir kiti steigiamajame draugijos susirinkime

Revizijos reikalai patikėti tikrai stiprioms rankoms – atsargos pulkininkui leitenantui Stanislovui Adamoniui. Įgaliotuoju asmeniu atstovauti steigiamai asociacijai išrinkta Virgilija Randienė.

Steigiamajame susirinkime buvo nutarta, kad Kauno anykštėnų draugijos pirmininką rinks taryba – lyderis akivaizdus, ir daugelio anykštėnų nuomonė sutampa. Nario mokesčio dydžio klausimas paliktas spręsti visuotiniame Kauno anykštėnų susibūrime.

Antrojoje susirinkimo dalyje, vaišindamiesi arbata bei kava, Kauno anykštėnai pasipasakojo apie save, buvo pradžiuginti pavasariškai šventiškomis Veros Vasiljevos eilėmis, netrūko nuoširdaus šilto bendravimo ir juoko, o svarbiausia – noro būti kartu visiems ir kartu su Anykščiais.

Kauno anykštėnai Roma Katinienė, Arūnas Strumskis, Romas Pačinskas ir kiti steigiamajame draugijos susirinkime

Kauno anykštėnams eiles skaito Vera Vasiljeva. Jolantos Zabulytės nuotraukos

Jolanta ZABULYTĖ
Pasaulio anykštėnų draugijos atsakingoji sekretorė

 
 
    Atgal...