Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2012-05-03   VILNIUS: anykštėnai grožėsis žydinčiomis tulpėmis
 
 

Gegužės 12 dieną Vilniaus anykštėnų sambūris organizuoja kelionę maršrutu: Vilnius – Burbiškis (Radviliškio r.) – Kryžių kalnas  – Kurtuvėnai – Tytuvėnai - Šiluva.

Svarbiausias šios kelionės tikslas – jau 12-ą kartą į pavasario žiedų šventę kviečiančios Burbiškio dvaro tulpės. Tradicinėje ir vienoje populiariausių švenčių Lietuvoje kviečiame pasigrožėti daugiau nei 300 rūšių tulpių žiedais. O kur dar šurmuliuojanti mugė, atrakcionai ir atgyjančio dvaro romantinė aplinka...

Pasigrožėję žydinčiomis tulpėmis, atsinaujinusiu Burbiškio dvaru bei nuostabiu peizažiniu parku, toliau vyksime į Kryžių kalną. Tai žmonių pasipriešinimo aktyviam ateizmui simbolis. Manoma, kad dabar kalne yra apie 59 tūkstančiai kryžių.

Į Vilnių grįšime per Šiaulius, Kurtuvėnus ir Šiluvą. Apžiūrėsime Kurtuvėnų Šv. Jokūbo bažnyčią, kur ilsisi didikų Nagurskių giminė. Žvigtelėsime į Tytuvėnų vienuolyną – deja, tik iš išorės, nes jis dar neatsigavęs po neseniai siautėjusio gaisro. Užsuksime į Šiluvą, kuri garsi stebuklingu Švč. Mergelės Marijos paveikslu ir jos apsireiškimo vieta. Tai seniausias Europoje žinomas Švč. Mergelės Marijos apsireiškimas.

Kelionės kaina 79 Lt. Vietų skaičius ribotas. Dėl kelionės informacijos bei registracijos kreiptis elektroniniu paštu: viatoris@benefita.lt, tel.: 8 620 81192, 8 652 26031.

VAS inf.

 
 
    Atgal...