Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2012-05-25   Bibliotekininkai kviečia į "Rožinio kaspino" autobusą
 
 

Birželio 5 dieną, antradienį, nuo 15 iki 19 val. prie Anykščių kultūros centro anykštėnų lauks "Rožinio kaspino" autobusas. Šią žinią platinantis projekto "Nedelsk" partneris Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka kviečia ieškoti informacijos ir iš anksto registruotis tel. 8 381 51663 ar el. p. sekretore.avb@gmail.com.

Gegužės 1-ąją į savo septintąją kelionę per Lietuvą išvyko "Rožinio kaspino" autobusėlis su geriausių Lietuvos onkologų komanda ir projekto "Nedelsk" koordinatoriais. Šių metų maršrute daugiau nei 200 Lietuvos miestų ir miestelių, kuriuose ligi šiol "Rožinis kaspino" autobusėlis dar nesilankė.

Manoma, kad iki spalio pradžios šiame mobiliajame medicinos kabinete su medikais pasikonsultuos ir išmoks krūtų savityros pamoką daugiau nei 15 tūkstančių moterų.

Projekto "Nedelsk" skaičiavimais šiuo metu krūties vėžiu Lietuvoje serga, tačiau to nežino, daugiau nei 5000 moterų. "Rožinio kaspino" autobusėlyje kasdien vienai moteriai aptinkami krūties vėžio požymiai. Per projekto "Nedelsk" veiklos laikotarpį tokių moterų jau buvo net 473.

Anykščių bibliotekininkai kviečia Anykščių krašto moteris birželio 5 dieną apsilankyti "Rožiniame autobusėlyje". Suteik viltį sau ir savo artimiesiems. Nedelsk – pasitikrink!

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...