Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2012-06-07   Karazijų giminės ainis ruošiasi į Anykščius
 
 

Į festivalį "Loftas Fest", rengiamą per Jonines Vilniuje, iš Islandijos atvyksta dainininkas Ryanas Karazija – garsiausio Lietuvos vyndario ir "Anykščių vyno" įkūrėjo Balio Karazijos brolio anūkas.

Interneto portalas www.lrytas.lt jau pranešė, kad dainininkas, kurio senelis ir senelio brolis 1926-aisiais Lietuvoje pradėjo "Anykščių vyną", per Jonines išpildys savo ilgametę svajonę – aplankys savo protėvių žemę.

Ryanas KarazijaĮ lrytas.lt klausimą, ką pirmiausia lankys, būdamas Lietuvoje, R. Karazija atsakė: "Vyninę, kurią įkūrė mano senelis ir jo brolis. Taip pat norėčiau aplankyti bent kelis barus. Galbūt ir ne kelis, o daugiau".

"Anykščių vyno" įkūrėjo Balio Karazijos (1897-1985) jaunesnysis brolis Vytautas Karazija (1911-1975), labiau žinomas kaip aludaris, Antrojo pasaulinio karo metais emigravo į Vokietiją, vėliau išvyko į JAV. Ten jam gimė sūnus Victoras, o po daugiau nei trisdešimties metų Vytautas tapo seneliu.

Jo anūkas Ryanas Karazija daug laiko praleido Kalifornijoje, ten ir muzikavo: būdamas 17-metis, jis subūrė pirmąją savo grupę "Audrye Sessions", su kuria daug ir sėkmingai koncertavo JAV.

Prieš porą metų R. Karazija iškeliavo į Islandiją, kur užmezgė draugiškas pažintis su vietos žvaigždėmis – "Sigur Ros", Bjork ir kitomis bei pradėjo visiškai naują muzikinį projektą "Low Roar". Dabar jo kūrybą transliuoja vis daugiau alternatyviai muzikai skirtų JAV radijo stočių.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...