Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2012-10-07   Pirmasis Kauno „paukščių“ skrydis į gimtuosius Anykščius
 
 

Spalio 7-osios popietę Anykščių koplyčioje prisistatė šiemet susibūrusi ir įsiregistravusi Kauno anykštėnų draugija.

Saulėta rudens popietė buvo skirta Kauno anykštėnų draugijos talentų koncertui "Išskridusių paukščių giesmės gimtinei".

Kauno anykštėnų draugija – Koplyčioje. Gitara groja B. Strumskis.

Pasak draugijos veiklos pradžią pristačiusio šios draugijos pirmininko, bendrovės "JMA Kaunas" – oficialaus automobilių "Subaru" atstovo Lietuvoje direktoriaus Arūno Strumskio, kultūros kalba yra universaliausia, visiems geriausiai suprantama, tad ir savo pirmąjį žingsnį į Anykščius Kauno anykštėnai apibūdino kultūros kalba: muzika ir poezija.

Koplyčioje dainavo Kauno anykštėnai Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos Dainavimo katedros vedėjas prof. Tomas Ladiga (bosas) ir Inga Paliulytė-Gudavičienė (sopranas), dainininkams akompanavo pianistė Beata Vingraitė-Andriuškevičienė. Skambėjo Lietuvos ir užsienio kompozitorių dainos, operų ir operečių arijos lietuvių, prancūzų, rusų ir italų kalbomis.

Dainuoja Tomas Ladiga

Dainuoja Inga Gudavičienė

Eilse skaito Vera VasiljevaSavo eiles skaitė iš Troškūnų kilusi pedagogė ir poetė, Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Vera Vasiljeva, rašanti lietuvių ir rusų kalbomis.

Į muzikinę programą įsiliejo ir ją papildė jaunasis gitaristas Benas Strumskis – klasikinę gitarą kalbinantis verslininko A. Strumskio sūnus.

Popietės dalyviai ne tik dosniai apibėrė gėlėmis ir plojimais visus atlikėjus, bet ir sveikino šiomis dienomis 50-metį pasitinkantį T. Ladigą, sugiedojo jam "Ilgiausių metų".

Jubiliatas Kauno anykštėnas Tomas Ladiga

Kauno anykštėnų draugijos pirmuoju skrydžiu į gimtinę džiaugėsi pilnutėlė koplyčia anykštėnų. Tarp popietės svečių buvo nemažai tų, kurie čia retai užsuka. Tai liudijo, jog į Kauną "išskridusių paukščių", ten gyvenančių ir kuriančių anykštėnų, lizdai gimtinėje dar neišdraskyti – čia gyvena jų artimieji ir draugai, kurie jų nepamiršta ir išsiilgsta, kuriems susitikimas koncerte ar su vyno taure prie jubiliejinio pyrago – maloni ir įsimintina sekmadienio pramoga.

-anykstenai.lt

T. Kontrimavičiaus nuotraukos

 
 
    Atgal...