Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2012-11-16   Romučio Augustino 80-metis draugų būryje
 
 

Anykščių rajono savaitraštis "Šilelis" pranešė, kad lapkričio 15 dieną Anykščių rajono valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos salėje buvo paminėtas ilgamečio šios Tarnybos darbuotojo ir buvusio vadovo Romučio AUGUSTINO 80-metis.

Jubiliatą sveikinęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius už keturiasdešimties metų nepriekaištingą darbą jam įteikė Veterinarijos tarnybos Garbės ženklą. Tarnybos vadovas anykštėnams sakė, kad neseniai dailininko Nerijaus Treinio sukurtas ženklas yra pirmasis, įteikiamas jų Tarnybos darbuotojui.

Anykščių rajono valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos darbuotojai buvusį ilgametį savo vadovą apjuosė tautine jubiliato juosta. R. Augustiną sveikino ir apdovanojo Anykščių rajono vadovai, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Anykščių skyriaus, kuriam vadovavo jubiliatas, atstovai bei kiti svečiai.

Pasak "Šilelio", kalbėjusieji pabrėžė, jog jubiliatas visose darbinėse ir gyvenimiškose situacijose išlikdavo tolerantiškas, suprantantis kitus, būdavo veiklus, kartais griežtas, bet visada  teisingas kitų atžvilgiu.

80-meti pasitikęs R. Augustinas šia proga Anykščių rajono valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos kieme, po kabineto, kuriame daug metų dirbo, langu pasodino savo ąžuoliuką.

Jubiliejinį ąžuoliuką sodina 80-metis R. Augustinas ir dabartinis Tarnybos vadovas Dainius Žiogelis. Dalinos Rupinskienės ("Šilelis") nuotrauka

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...