Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2012-11-26   Arklio muziejus ir Kalitos kalnas pretenduoja į apdovanojimus
 
 

Net du Anykščių krašto turizmo objektai: Arklio muziejus ir Kalitos kalnas – šiais metais pateko tarp 20 pretendentų gauti pirmuosius "Lietuvos turizmo oskarus". Teisė balsuoti ir rinkti geriausius iš jų suteikta portalo www.lrytas.lt lankytojams.

Savo veiklos dvidešimtmetį minintis Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, bendradarbiaudamas su šiuo portalu, paskelbė po dešimt pretendentų dviejose nominacijose "Už geriausias galimybes vietiniam šeimų turizmui" ir "Sėkmės istorija. Už asmeninės iniciatyvos indėlį į turizmo vystymą". Abu Anykščių kraštą reprezentuojantys objektai pristatomi pirmojoje nominacijoje.

Balsavimas vyks iki gruodžio 10 d., o nugalėtojai bus paskelbti apdovanojimų ceremonijos "Lietuvos turizmo XX-metis" tiesioginėje transliacijoje per BTV gruodžio 12 d. 20 val. 25 min. Jos metu 12 "turizmo oskarų" – vėtrungių, palankaus vėjo ir geros kloties palinkėjimo simbolių, bus skiriama išskirtiniausiems ir sėkmingiausiems Lietuvos turizmo projektams, taip pat turizmo verslo pasiekimams, užsienio šalims bei vietos savivaldybėms ar užsienio žiniasklaidos atstovams už atidumą Lietuvai.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...