Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2013-01-04   Kaune reziduojančiam dvasininkui – Gerumo kristalas
 
 

Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (Jėzuitų) bažnyčios altarista ir Kauno jėzuitų namų vyresnysis 85 metų kunigas Vytautas MERKYS apdovanotas 2011-ųjų Gerumo kristalu už tolerancijos ir bendruomeniškumo skatinimą.

Šis kasmet įteikiamas Kauno miesto savivaldybės apdovanojimas tenka tiems, kurie puoselėja kultūros tradicijas, amžinąsias, krikščioniškąsias vertybes, bendruomeniškumą, teikia pagalbą neįgaliesiems, globoja našlaičius ir sergančius, saugo kultūros paveldą.

Viešintų parapijos kilęs V. Merkys yra vienas iš 30 kauniečių, kuriems meras Andrius Kupčinskas šiemet sausio pradžioje įteikė Gerumo kristalus.

Gerumo kristalas – tai Kauno miesto mero apdovanojimas, simbolinis stiklo kristalas su miesto herbu raudoname įdėkle. Tai išskirtinis, tik kartą gyvenime žmogui už gerus darbus Kauno bendruomenės ir Lietuvos labui tenkantis apdovanojimas. Jo negali gauti nei tarnautojas, nei politikas. Kandidatus apdovanojimui siūlo meras, miestiečiai ir visuomeninės organizacijos. Apdovanojimai įteikiami Kauno rotušėje.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...