Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2013-03-22   "Aukso paukštė" pro Anykščius nuplasnojo į Viešintas
 
 

Kovo 21 d. Anykščių kultūros centre buvo pagerbtas Viešintų klojimo teatras ir jo vadovas režisierius Vytautas Germanavičius, 2012 metais pelnęs aukščiausią Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatro kūrėjų įvertinimą – "Aukso paukštę". Toks apdovanojimas Lietuvoje įteiktas jau 41-ą kartą.

Šį apdovanojimą į Anykščius atvežė ir laureatui įteikė Lietuvos kultūros ministerijos Regionų kultūros skyriaus vedėja Irena Seliukaitė ir Lietuvos liaudies kultūros centro teatro poskyrio vadovė Irena Maciulevičienė.

"Aukso paukštė" – laureato rankose.

Dėkodamas už apdovanojimą, V. Germanavičius sakė, kad norėtų "Aukso paukštę" po plunksnelę išdalinti visiems tiems, kurie padėjo jai atskristi ir nutūpti jo rankose: tėvams, mylimai žmonai, viešintiškiams aktoriams, teatro rėmėjams.

Sveikindama laureatą, Anykščių kultūros centro direktorė Dijana Petrokaitė jam įteikė meškerę su linkėjimais sugauti dar ir auksinę žuvelę. O rajono kaimų kultūros namų darbuotojai, suburti Jolantos Pupkienės, vaizdingai papasakojo, "kaip Vytelis po rajoną aukso paukštės ieškojo", pakeliui visokias kolegų dovanas į didžiulį lagaminą rinkdamas...

Aukštaitijos siaurojo geležinkelio atstovai vainikavo laureatą vaisių vainiku.

Sveikinimai, linkėjimai ir dovanos laureatui.

Pilnutėlė kultūros centro salė pamatė naujausią Viešintų klojimo teatro pastatymą – aktoriai Liudas Stakus, Albertas Pranskūnas, Zita Paršelienė, Ligita Karvelienė ir Robertas Raišelis suvaidino Marijos Alytienės komediją "Kurčias žentas".

Scena iš spektaklio.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...