Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2013-07-10   Architektas pasuko į žurnalistiką
 
 

Viešosios įstaigos Kauno leidybos ir poligrafijos centro leidžiamas Anykščių krašto laikraštis "Šilelis" paskelbė, kad nuo liepos 10 d. šio leidinio redaktoriumi priimtas 52 metų architektas ir literatas Žilvinas Pranas Smalskas.

Jis pakeitė iki šiol "Šileliui" vadovavusią kultūros vadybininkę Audronę Pajarskienę. Ji daugiau kaip penkerius metus vadovavo redakcijai, kuri kiekvieną penktadienį leidžia trijų spaudos lankų apimties iš dalies spalvotą savaitraštį. "Šilelis" platinamas 3,2 tūkst. egz. tiražu, turi savo interneto svetainę www.silelis.res.lt.

Mėgėjų teatro režisierės ir kultūros vadybos magistrės išsilavinimą turinti A. Pajarskienė laimėjo karjeros valstybės tarnybos konkursą ir nuo liepos 22 dienos pradeda dirbti Anykščių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriuje vyriausiąja specialiste.

A. Pajarskienė yra dirbusi Anykščių rajono savivaldybėje, kai 2004–2007 m. buvo tuometinio Anykščių rajono mero Alvydo Gervinsko patarėja. Jos vyras Eugenijus Pajarskas yra Anykščių seniūnijos seniūnas.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...