Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2013-07-24   Septintasis Anykščių rajono garbės pilietis – kanauninkas Stanislovas Krumpliauskas
 
 

Anykščių miesto šventė ir Pasaulio anykštėnų VII suvažiavimas liepos 26-ąją prasidės, pagerbiant septintąjį Anykščių rajono garbės pilietį kunigą kanauninką Stanislovą Krumpliauską. Anykščių rajono taryba pritarė siūlymui suteikti buvusiam Anykščių klebonuišį garbingiausią Anykščių krašto apdovanojimą.

Kan. Stanislovas Krumpliauskas

Septyniolika metų Anykščių Šv. Mato parapijoje tarnavęs dvasininkas Pasaulio anykštėnų bendrijos teikimu taip įvertintas už kultūrines iniciatyvas ir aktyvų asmeninį indėlį į Anykščių krašto kultūros plėtrą.

Jo kandidatūra buvo pateikta tik po to, kai dvasininkas baigė savo kadenciją Anykščiuose ir pernai išvyko tęsti tarnystės į Dusetas (Zarasų r.).

Pagal tradiciją, nusistovėjusią nuo 2009 m., kai pradėtas teikti Anykščių rajono garbės piliečio vardas, šis apdovanojimas įteikiamas didžiausios miesto šventės atidarymo proga per Šv. Oną, liepai baigiantis.

Šalia kitų garbingų pareigų Garbės piliečiams tenka dalyvauti tokioje ceremonijoje ir po metų, kad būtent jie pakeltų šventės pradžioje Anykščių vėliavą. Šiemet šią misiją atliks pernai Anykščių rajono garbės piliečiu tapęs mokslininkas Algirdas Antanas Avižienis.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...