MIELI ANYKŠTĖNAI,

 

Anykščiai - tai ne tik graži gamta, kultūros ir turizmo objektai, bet ir gyventojai.

 

Jei esi širdyje anykštėnas, nesvarbu ar čia gimęs ir užaugęs, ar tik neseniai atsikraustęs čia gyventi, o gal dažnai užsukantis čia pabūti arba esi kilęs iš Anykščių, bet dabar gyveni kitur - Tu esi svarbi Anykščių dalis.

Visi visi visi kviečiami prisijungti prie Pasaulio anykštėnų bendrijos organizuojamo ir Anykštijos bendruomenę jungiančio projekto "Aš esu Anykščiai"!

 

Iš tūkstančių anykštėnų portretų bus daromi įvairių Anykščių vietų koliažai, kuriuos bus galima pamatyti Anykščių miesto šventės metu.

Kviečiame atsiųsti elektroninį laišką su savo portretine nuotrauka į  el. paštą as.esu.anyksciai@gmail.com.

Laiške prašome parašyti savo vardą, pavardę ir bendruomenę arba organizaciją, kurią atstovaujate arba tiesiog parašyti, kad esate anykštėnas(-ė).

Taip pat prašome patvirtinti, kad sutinkate, jog Jūsų atvaizdas būtų naudojamas projekto tikslams (koliažui), kuri bus rodoma viešai.

Sutinku ir leidžiu savo nuotrauką naudoti atvaizduojant Anykščių vaizdus fotografijomis bei rodyti šias kompozicijas viešai. Patvirtinu, kad nuotrauka, kurią įkėliau, yra mano portretas, ir ši nuotrauka yra mano nuosavybė").

Portretinių nuotraukų internetu laukiama iki balandžio 30 d.

 

Nuotrauka turi būti portretinė (200 KB – 5 MB). Vienas asmuo prašomas atsiųsti vieną nuotrauką. Nuotraukos pavyzdys:

Kas neturite portretinės nuotraukos, mielai kviečiame ateiti nusifotografuoti.

Fotosesija vyks vasario 23 d. (šeštadienį) nuo 11 iki 14 val. Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje, II a. salėje ar kitų renginių metu.

 

Šilčiausi linkėjimai,

Pasaulio anykštėnų bendrija