vartotojas
   slaptažodis

Rodyti daugiau

2010-09-25   Iš Anykščių kilę krepšininkai pasipuošė pasaulio sidabru

Seule (Pietų Korėja) vykusiame 50-ajame kariškių pasaulio krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo sidabro medalius, kovoje dėl aukso tik trim taškais nusileidusi varžybų šeimininkų korėjiečių rinktinei – 58:61. Pasaulio čempionato finale rezultatyviausiai Lietuvos kariškių rinktinės gretose žaidė iš Anykščių kilęs 30-metis Tomas Lukoševičius, pelnęs 16 taškų.

Kartu su juo toje pačioje rinktinėje žaidė ir kitas 27 metų anykštėnas, irgi buvęs krepšinio klubo "Puntukas" žaidėjas Benas Steponėnas. Abiems sportininkams, kurie drauge ateinantį sezoną žais Molėtų krepšinio komandoje "Ežerūnas-Karys", įteikti pasaulio čempionato sidabro medaliai.

Lietuvos kariuomenei atstovavo 10 krepšininkų iš įvairių Krašto apsaugos ir kariuomenės struktūrų, o komandą treniravo Krašto apsaugos savanorių pajėgų Utenos 8-osios rinktinės atstovas vyresnysis leitenantas Mindaugas Kildišius.

Lietuvos karių krepšinio rinktinė Pasaulio kariškių krepšinio čempionatuose žaidė septintą kartą ir jau ketvirtą kartą iš eilės pasidabino sidabru.

Šiemet grupės varžybose Lietuvos krepšininkai nugalėjo Sirijos ekipą, sutriuškino Šri Lankos ir Uzbekijos komandas, ketvirtfinalyje įveikė Kataro rinktinę, o pusfinalyje – Kinijos krepšininkus.