vartotojas
   slaptažodis

Rodyti daugiau

2011-07-11   Sergejus Jovaiša papildė medalių kolekciją

Tarp kitų titulų garsiausias Anykščių krepšininkas Sergejus Jovaiša turės ir XI pasaulio veteranų čempionato aukso medalį. Tokį apdovanojimą jau dešimtmetį veteranų varžybose dalyvaujantis krepšininkas pelnė pirmą kartą.

Brazilijos mieste Natalėje birželio pabaigoje-liepos pradžioje vykusiame čempionate Lietuvos rinktinė, kurioje žaidė S. Jovaiša, tarp 55-erių metų ir vyresnių krepšininkų tapo nugalėtoja.

Ši rinktinė 86:61 įveikė Panamos veteranus, 89:36 - Brazilijos C komandą, 80:60 – Rusijos, 80:50 – Latvijos, 83:62 – Brazilijos A rinktinę ir finale 91:64 – Dominikos Respublikos krepšininkus.

Iš viso Brazilijoje aukso medalius iškovojo keturios Lietuvos krepšinio veteranų komandos – dvi vyrų ir dvi moterų. Į Braziliją vyko ir ten kovėsi 9 Lietuvos sportininkų veteranų rinktinės, tik dvi iš jų liko be apdovanojimų. Savo pergalėmis lietuviai iškovojo teisę 2012 m. Lietuvoje rengti Europos veteranų krepšinio čempionatą, kuris vyks Kaune.