Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau

 
2023-03-04   Virmantas Velikonis: „Išmok tvirtai suspausti laikraštį!“
Vienu iš „poros dešimčių pirmininkų“ 1990-1995 metais Anykščių rajono taryboje buvo Elmininkų bandymų stoties-eksperimentinio ūkio direktorius Virmantas Velikonis, dabar dirbantis Anykščių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėju.
Skaityti visą ...
 
 
2023-02-19   Garsi mokytoja darželyje moko groti pianinu mažuosius
Muzikė, fortepijono, pianino mokytoja Irena Meldaikienė, išugdžiusi ne vieną garsų pianistą, ir toliau nesėdi rankų sudėjusi – visai neseniai Anykščių vaikų lopšelyje-darželyje „Eglutė“ įkūrė mažųjų muzikantų mokyklėlę „Piano STARt“, kurioje vaikai jau nuo ketverių metų sėda groti pianinu. Įgyvendino idėją I. Meldaikienė „Anykštai“ sakė, kad mintis įkurti mažųjų mokyklėlę buvo kilusi seniai, tačiau ją įgyvendinti pasiryžo vos prieš du mėnesius: mokytoja džiaugiasi, kad idėja jau pasiteisino. „Pastebėjau, kad darželiuose yra tokia laisva ikimokyklinio ugdymo niša: ji pati pasufleravo, kad ten kažkas vyktų. Aš pati darželį lankiau nuo šešių mėnesių – ten pradėjau ir kalbėti, ir vaikščioti, – sakė I. Meldaikienė, – Puikiai pažįstu darželio aplinką, jo ritmą, malonias šeimininkes ir auklėtojas, darželis man buvo artimas. Aš pagalvojau, kad jau turiu savo nedidelę mokyklėlę, galiu ir darželyje vieną tokią atšaką įsteigti. Nuėjau pas darželio vedėją Jolantą Šaučiūnienę, kuri yra ir profesionalas, ir žmogus viename. Su ja gera ir paprasta bendrauti, idėjas reikšti. Ji iš karto mane labai palaikė, sakė, kad kažkada darželyje buvo bendra muzikos lavinimo grupė, bet tėveliai labiau norėjo, kad vaikai mokytųsi groti instrumentu. Pagalvojau, jei buvo tokia kalba, jei tėvai norėtų, kodėl gi ne?“ I. Meldaikienė, savo mokinių dažniausiai vadinama mažybiniu vardu Irute, sakė, kad savo patirtimi norėjo pasidalyti su mažiausiais pianistais, nes čia turinti daug patirties ir ši niša buvo neišnaudota.
Skaityti visą ...
 
 
2023-01-21   Stanislovas Svirskas: „Man gyvenimas yra muzika“
Kaip laidoje „Pasas meluoja“ – būtent taip galima pasakyti apie greitai 90 metų jubiliejų švęsiantį Stanislovą Svirską, kuris į kapelos repeticijas atvyksta dviračiu, armoniką ant vairo saugiai pasikabinęs...
Skaityti visą ...
 
 Spauskite čia, jei norite peržiūrėti senesnes naujienas...