Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2014-05-13   Pro memoria. Ekonomistė Irena Pakalnytė
 
 

Gegužės 7 dieną Vilniuje, eidama 51-uosius metus, mirė ekonomistė Irena PAKALNYTĖ (1963–2014).

Išeini į  kitą pasaulį...
Kaip laužo ugnis, kuri šildė mūsų širdis...
Kaip tolimas pasakų laivas, kurio nesiliausime sapnavę...
Ir pabusim mes kūkčiodami – ir vėl nieko nėra...
Sugrįši...
Mūsų mintyse ir širdyse...

A+A Irena PakalnytėValstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos kolektyvas patyrė skaudžią netektį – po sunkios ir klastingos ligos Anapilin iškeliavo viena iš geriausiųjų, miela kolegė ir brangi draugė Irena Pakalnytė.

Irena gimė 1963 m. liepos 2 d. ir užaugo Anykščiuose. Studijuoti išvyko į Gomelio (Baltarusija) kooperacijos institutą, kuriame įgijo ekonomistės specialybę.

Nuo 2001-ųjų metų Irena įsiliejo į Tarnybos kolektyvą, dirbo Maisto ir veterinarijos audito tarnyboje, vėliau – Finansų ir biudžeto skyriuje. Ji ne kartą buvo įvertinta už profesionalumą, kompetenciją, asmeninę atsakomybę, už nepriekaištingą, sąžiningą ir ilgametį tarnybinių pareigų atlikimą. 2013 metais Irena Pakalnytė kolektyvo kolegų buvo išrinkta geriausia Tarnybos darbuotoja.

Irenos šypsena, išmintis, mokėjimas džiaugtis mažiausiomis gyvenimo  smulkmenomis ir spinduliuojantis gerumas užburdavo aplinkinius ir gerai nuteikdavo visai dienai. Prisiminsime Ją, kaip nepavargstančią optimistę, puikią kolegę, tikrą savo specialybės profesionalę.

Telydi Ireną mūsų visų meilė, pagarba ir šviesus atminimas.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba

 
 
    Atgal...