Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2014-10-13   Elektroninės muzikos vakaras-festivalis
 
 

2014 metų lapkričio 8 dieną Anykščių kultūros centre (A. Baranausko aikštė 2) įvyks elektroninės muzikos festivalis The Machine Started To Flow Into A Vein (Vol. 4).

Festivalį rengia eksperimentinio garso, vaizdo ir dizaino organizacija Moontrix, padedant Lietuvos kultūros tarybai, Anykščių kultūros centrui ir Anykščių miesto savivaldybei.

Renginyje koncertuos gerai žinomas elektroninės muzikos atlikėjas Ivan Pavlov. CoH slapyvardžiu besivadinantis I. Pavlov yra kilęs iš Rusijos, tačiau nuo 1995 metų gyvena Švedijoje. Atlikėjas bendradarbiavo su kultine britų grupe Coil, o 2007 metais kartu su vienu iš projekto narių Peter Christopherson buvo susibūrę į projektą SoiSong. Elektroninės muzikos duetas kūrė iki P. Cristopherson mirties 2010 metais.

Renginyje pasirodys ir Colin Potter iš Didžiosios Britanijos. 2012 metais Anykščiuose Nurse With Wound sudėtyje grojęs C. Potter šįkart atliks solo programą. Daugiau nei prieš 30 metų pradėjęs eksperimentuoti su garsais Colin Potter bendradarbiavo su tokiais atlikėjais kaip Darren Tate (Monos), Nurse With Wound, The Hafler Trio, Current 93, Organum, Jonathan Coleclough, o savo įkurtoje leidybinėje kompanijoje (ICR) išleido dešimtis įrašų.

Taip pat festivalio lankytojai išgirs tiek žinomų, tiek debiutuojančių projektų iš Lietuvos programas – Morrigun, Inwards bei bendra Oorchach ir Skeldos koloboracija.

Durys į renginį The Machine Started To Flow Into A Vein (Vol. 4) atidaromos 17 val. 30 min., koncerto pradžia 19 val.

Išankstiniai bilietai Anykščių kultūros centro kasoje bus pardavinėjami iki lapkričio 7 d. Bilieto kaina 25 Lt (7 €). Renginio dieną bilietas kainuos 45 Lt (13 €).

IŠANKSTINIAI BILIETAI INTERNETE – 35 Lt (10 €): Moontrix Market.

Renginio puslapis Facebook: https://www.facebook.com/events/606465999470730/

 
 
    Atgal...