Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2014-11-27   Knygos šventės dalyvių laukia staigmenos
 
 

2014 m. gruodžio 4 d. 10 val. 45 min. Anykščių rajono mero Sigučio Obelevičiaus sveikinimu prasidėsianti ir tris dienas Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos erdvėse truksianti Knygos šventė „Knyga prasideda širdyje“ žada anykštėnams malonių ir netikėtų staigmenų.

Gruodžio  4 d. 11 val. Bibliotekos Katinų svetainėje mažieji anykštėnai gainios „debesį“ kartu su rašytoja Danguolė Kandrotienė ir jos paslapčių kupina knyga „Spintos istorijos“, kurią išleido leidykla vaikams  „Debesų ganyklos“. Ši knyga kviečia pažvelgti į dangų – plačiau, giliau, kūrybiškiau, savičiau, kartu smalsauti, pažinti ir atrasti.

Pačių įvairiausių, spalvingiausių, savitų savo forma, išpildymo sprendimu knygų, kalendorių ir net ekslibrių  bus galima įsigyti gruodžio 4 d. 11–19 val. visose Bibliotekos erdvėse vyksiančioje Knygų mugėje, kurioje dalyvaus net 18 leidyklų ir kitų knygas leidžiančių įmonių.

Tą pačią dieną Anykščių miesto gatvėse vyks  moksleivių gatvės akcija „Atsargiai! Knygos“. Maloniai kviečiame būti jos dalyviais, nepabijoti būti kalbinamais, stabtelėti, atsakyti ar išsakyti savo nuomonę.

17 val. 30 min. pakviesime į unikalios spaudinių ir plakatų parodos „Knygos anatomija“ atidarymą su idėjos autoriumi profesoriumi Osvaldu Janoniu bei garso ir vaizdo menininku Audriumi Šimkūnu.

Gruodžio 5 d. skirta kūrybinės studijos „Tu gali sukurti knygą“ veikloms, tema: stebuklingos interaktyvios knygos, jų paroda ir dirbtuvės.

Su interaktyvia knyga besidominčiais dirbtuvių dalyviais bendraus dailininkai, režisieriai, redaktoriai: Sigutė Chlebinskaitė, Rimas Driežis, Marius Jonutis, Vytautas Gendvilas, Ieva Babiliauskaitė-Ibelhauptienė, Rūta Mozūraitė. Mokysimės kurti judančius paveikslėlius, mirioramas, bestiariumus arba popierines veidaknyges, Brailio raštu – paliesime savo veidą. Į kūrybines dirbtuves užsiregistravo 60 dalyvių. Dar 60 gali dalyvauti stebėtojo teisėmis. Tel. pasiteiravimui (8 381) 50 784.

Bibliotekininkės-gidės sutiks ir supažindins kiekvieną lankytoją, atėjusį į plakatų parodą „Knygos anatomija“.

17 val. pakviesime į Antano Baranausko literatūrinės premijos įteikimo vakarą. Premija bus įteikta poetui Gintautui Dabrišiui už poezijos knygų „Joju vienas“ ir „Upė Jekaterinai“. Vakare dalyvaus rašytojai Antanas A. Jonynas, Viktoras Rudžianskas. Laureato kūrybą skaitys poetė literatė, skaitovė Laima Petronienė. Dainą laureato eilėraščio žodžiais sukūrė ir ją atliks moksleivė Deimantė Kavaliauskaitė. Vakarą ves rašytojas Vidmantas Kiaušas-Elmiškis. Gamtos ir žmogaus santykis atsiskleis Aistės Smilgevičiūtės koncertinėje programoje, skirtoje K. Donelaičio jubiliejiniams metams „Su daina per „Metus“.

Gruodžio 6 d. 12 val. kraštotyrininkus ir jiems prijaučiančius pakviesime į prof. Osvaldo Janonio knygų „Surdegis ir jo apylinkės“ ir „Anykščių krašto tyrėjo parankinė knyga. D. 3“ sutiktuves.

Esate kviečiami ir laukiami!

Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos informacija

 
 
    Atgal...