Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2015-07-12   Svėdasų krašte aštuntą kartą buriasi talentingieji „deimančiukai“
 
 

Gerbiamosios  ir gerbiamieji, kviečiame Jus ir Jūsų artimuosius 2015 m. liepos 18 dieną, šeštadienį, nuo 13 val. apsilankyti  Kunigiškių kaime veikiančiame Svėdasų krašto (Vaižganto) muziejuje ir dalyvauti tradiciniame – jau aštuntajame – Svėdasų krašto talentų sambūryje „Ieškokime „deimančiukų“ savyje ir šalia savęs“.

Renginyje esate laukiami visi, kurie piešia, audžia, siuva, siuvinėja, mezga, drožia iš medžio, užsiima menine kalvyste, fotografuoja, eiliuoja, dainuoja, groja, šoka ar kitaip atskleidžia savo talentą. Muziejuje organizuotoje parodoje Jūs galėsite eksponuoti savo kūrinius. Lauksime ir tų, kurie puoselėja kulinarinį  paveldą, kepa naminę duoną, kulinarinius gaminius, daro sūrius ir pan.

Džiaugsimės matydami nuolatinius mūsų sambūrio dalyvius ir naujus talentus. Mielai priimsime į savo būrį ne tiktai svėdasiškius, bet ir kitų vietovių gyventojus.

Renginyje labai laukiami ir žiūrovai!

Muziejaus kiemelyje Vaitkūnų kultūros namų dramos mėgėjų kolektyvas parodys nuotaikingą K. Čiplio-Vijūno komediją „Medinė piela“. Mus linksmins liaudiškos muzikos kapela „Šilas“ iš Kauno.

Pasibaigus sambūriui, apžiūrėsime atnaujintas muziejaus ekspozicijas, parodas, pabendrausime prie arbatos ar kavos puodelio.

Atvykite patys ir pakvieskite savo artimuosius, kaimynus, draugus, bendradarbius!

Organizatoriai: Svėdasų krašto (Vaižganto) muziejus, Vaižgantiečių klubas „Pragiedrulys“, Anykščių kultūros centro Vaitkūnų skyrius

Renginio  rėmėjas – Anykščių rajono savivaldybė

Informaciniai  rėmėjai: „Anykšta“, „Utenis“, „Utenos apskrities žinios“

Smulkesnė  informacija teikiama telefonais: 8 620 45339, 8 682 33024.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...