Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2015-11-18   Penktą rudenį Anykščiuose – elektroninės muzikos festivalis
 
 

Šeštadienį, lapkričio 21 dieną, Anykščiai taps eksperimentinės muzikos traukos centru – miestą drebins jau penktoji elektroninės muzikos festivalio The Machine Started To Flow Into A Vein (Vol. 5) dalis.

Festivalio svečias Thighpaulsandra.Tradiciškai paskutinį rudens mėnesį vyksiančiame festivalyje Anykščių kultūros  centre pirmą kartą pasirodys kultinės britų grupės Coil narys Tim Lewis, geriau žinomas kaip Thighpaulsandra.

Elektroninės muzikos festivalis The Machine Started To Flow Into A Vein (Vol. 5) vyks Anykščių kultūros centre (A. Baranausko aikštė 2). Festivalį rengia eksperimentinio garso, vaizdo ir dizaino organizacija Moontrix, padedant Lietuvos kultūros tarybai ir Anykščių kultūros centrui.

1982 metais Jhonn Balance ir Peter „Sleazy“ Christopherson sumanytas projektas Coil neabejotinai yra viena iš garsiausių pastarųjų kelių dešimtmečių eksperimentinės muzikos grupių, turėjusi įtakos tokių grupių kaip Autechre ar atlikėjo Trent Reznor (Nine Inch Nails) kūrybai. Thighpaulsandra prie britų grupės prisijungė 1998 metais ir projekto veikloje dalyvavo iki Coil lyderio Jhonn Balance mirties 2004 metais lapkričio mėnesį.

Unikalaus ir išskirtinio analoginių, moduliarinių sintezatorių skambesio architektas Thighpaulsandra prisidėjo tiek prie Coil skambesio formavimo, tiek jo iniciatyva projektas 2000 metais pirmą kartą surengė gyvą pasirodymą.

Muzikantų šeimoje (jo motina Dorothy Lewis – operos solistė) gimęs ir augęs T. Lewis muzikinę karjerą pradėjo devinto dešimtmečio pradžioje metalo grupėje Temper Temper, vėliau bendradarbiavo su tokiais žinomais atlikėjais kaip Julian Cope, Spiritualized. Muzikantas ne tik dalyvauja kitų grupių veikloje, tačiau savo diskografijoje turi ir puikiai kritikų įvertintų solinių albumų. Šių metų rugsėjį beveik po aštuonerių metų tylos pasirodęs naujausias albumas „The Golden Communion“ sulaukė itin gerų klausytojų ir kritikų vertinimų.

Naujausią albumą Thighpaulsandra su grupe pristatys ir Anykščiuose. Taip pat atlikėjas sugros improvizuotą solinę programą Thighpaulsandra‘s Kennel Club.

Elektroninės muzikos festivalyje The Machine Started To Flow Into A Vein (Vol. 5) koncertuos ir 3 atlikėjai iš Lietuvos: visai neseniai kartu su norvegu Geir JenssenBiosphere scena dalinęsis projektas Skeldos, vienas įdomiausių Lietuvoje drone stiliaus atlikėjų Lys ir melancholiškas projektas Obšrr.

Durys į renginį atidaromos 18:00. Koncertų pradžia 19:00.

Thighpaulsandra – Did He Fall
https://www.youtube.com/watch?v=KquxHMQD1Z0

Thighpaulsandra – Misery
https://www.youtube.com/watch?v=FGzph_14A_M

Daugiau informacijos:
Giedrius Dzencevičius
Moontrix
Tel.: + 370 646 19 906
El. paštas:
info@moontrix.com
www.moontrix.com

 
 
    Atgal...