Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2016-06-03   ...siunčiame Jums žinią, kad 2016 metų liepos 22–24 dienomis vyks Pasaulio anykštėnų VIII suvažiavimas „Po gimtinės laja“
 
 

Mieli Pasaulio anykštėnai ir visi, kuriems žodžiai „Anykščiai“, „Šventoji“, „Šilelis“, „Puntukas“ yra savi, malonūs ir brangūs!

Visais įmanomais būdais siunčiame Jums žinią, kad 2016 metų liepos 22–24 dienomis kartu su Anykščių Miesto švente vyks Pasaulio anykštėnų VIII suvažiavimas „Po gimtinės laja“.

Lai kiekvienas mūsų, ypač jaunimas, dar sykį pajunta, koks jaukus ir mielas mums Anykščių kraštas ir miestas, kad mūsų gimtinei reikalinga ne tik meilė, gražūs prisiminimai, bet ir nuolatinis dėmesys, rūpestis, globa, kad po jos šilų ir girių laja būtų malonu ne tik sugrįžti, prisiglausti, bet ir gyventi.

Suvažiavimo metu ne tik išgirsite Pasaulio anykštėnų bendrijos valdybos ataskaitą apie nuveiktus darbus anykštėnų labui, ne tik rinksime Pirmininką ir Valdybą, bet ir suteiksime progą dalyvauti patriotinėje akcijoje „Profesionalaus meno kūriniai gimtinei“. Mūsų istorinės, aukščiausios Lietuvoje Šv. Mato bažnyčios paradinės durys prašyte prašosi pakeičiamos naujomis. Mūsų nuomone, jos turėtų tapti ypatingomis, meniškai vertingomis, simbolizuoti anykštėnų kūrybos dvasią, žemiškų ir dangiškų lūkesčių jungtį, virstų monumentaliu meno kūriniu, kuris daugelį metų garsintų Anykščius. Tai būtų graži, kilni, nevienadienė dovana ne tik miestelėnams, mūsų krašto svečiams, bet ir mūsų ainiams.

Tad Pasaulio anykštėnų suvažiavimo dienomis pasiūlysime jums įvairių būdų, kaip suteikti kaip suteikti didesnę ar mažesnę paramą šio meno kūrinio įgyvendinimui, kad jos papuoštų bažnyčią ir Anykščius.

Kviečiame į šventinius renginius, kurių detalią programą pranešime vėliau. Kol kas svarbiausia – sužinoti, ar ketinate atvykti į Anykščius ir dalyvauti  tris paras truksiančioje šventėje. Prašome informuoti apie tai žemiau pateiktais adresais bei telefonais, kartu pateikiant ir savo pageidavimus, ką norėtumėte pamatyti ar nuveikti švenčiančiuose Anykščiuose.

Laukiame atsiliepimų, idėjų, pasiūlymų, pageidavimų, į kuriuos atsižvelgsime, tikslindami suvažiavimo programą. Kaip minėjome, ypač laukiami jaunieji anykštėnai, gyvenantys toli nuo tėvynės.

Iki, mielieji!

PAB valdyba

Pasaulio anykštėnų bendrijos valdyba.

Mums rašykite: p.anykstenas@gmail.com, Anykščių koplyčia – Pasaulio anykštėnų kūrybos centras, Vilniaus g. 36, Anykščiai, arba skambinkite tel. +370 381 54432, mob. tel. +370 686 47096.

 
 
    Atgal...