Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2016-07-26   Pro memoria. Gydytojas Eimuntas Skačkauskas
 
 

2016 m. liepos 26 d. Anykščiuose, eidamas 68-uosius metus, mirė gydytojas Eimuntas SKAČKAUSKAS (1948–2016).

A+A Eimuntas SkačkauskasKeturis dešimtmečius Anykščių ligoninėje dirbęs gydytojas iki paskutinės gyvenimo dienos buvo Anykščių rajono savivaldybės ligoninės klinikinis fiziologas, aktyvus sveiko gyvenimo būdo propaguotojas, nuolatinis  sveikatą stiprinančių visuomenės renginių dalyvis. Laisvalaikiu žaisdavo šachmatais, mėgo slidinėti.

Su žmona Pasaulio anykštėnų bendrijos atsakingąja sekretore Judita Skačkauskiene jis užaugino tris dukteris, sulaukė anūkų.

-anykstenai.lt

Ar liūdnesnio kas būti galėtų
Už likimą žmogaus šioj nakty?
Jo gimimas toks ilgas ir lėtas,
O mirtis – nelaukta ir staigi.
 

Vytautas Mačernis

2016 metų liepos 26 dieną staiga mirė  gydytojas Eimuntas Skačkauskas.  Lemtinga 68-oji  gyvenimo vasara įrašė paskutinę būties datą.

Eimuntas Skačkauskas gimė 1948 metais rugpjūčio 14 dieną Radviliškio mieste. 1972 metų birželio 2 dieną  baigęs Kauno medicinos institutą,  tų pačių  metų rugpjūčio 1-ąją pradėjo dirbti Anykščių rajono centrinėje ligoninėje vidaus ligų gydytojo pareigose.  Iki paskutinės gyvenimo akimirkos  toje pačioje ligoninėje Jis dirbo klinikinės fiziologijos gydytoju, pacientų buvo vadinamu „širdies daktaru“.

Gydytojas visuomet tikėjo tuo, ką daro, domėjosi naujovėmis, ypatingai šiuolaikinių technologijų srityje,  jas pritaikė praktikoje savo darbo vietoje – klinikinės fiziologijos kabinete.  Jį kaip gydytoją vertino ne tik Anykščių, bet ir kitų rajonų medikai. Jį gerbė pacientai ir buvo dėkingi už atliktus tyrimus, kvalifikuotai atliktą  tyrimų analizę ir jų interpretaciją.

Eimuntas buvo didelės erudicijos žmogus, o kartu paprastas ir nuoširdus, mokantis išklausyti, padėti ir pradžiuginti kiekvieną. Jis turėjo stiprią valią ir begalinę kantrybę. Būdamas iš prigimties aktyvus, pats  mėgo sportą, skatino kitus sportuoti ir būti aktyviais  bei  praktikavo ir propagavo sveiką gyvenseną. Didžiavosi savo šeima. Mylėjo žmones, gydė juos ir rūpinosi jais.

Šviesus atminimas išliks Jį pažinojusių ir su Juo ilgus metus dirbusiųjų atmintyje. Eimuntas išėjo, bet  liko Jo nuoširdumas ir optimizmas, kuris mus jungs amžinai – Jo kilni širdis, nuoširdūs darbai, nesavanaudiška meilė žmonėms.

Dėkojame likimui, kad buvome ir dirbome kartu.

Nuoširdžiai užjaučiame žmoną Juditą, dukras, šeimos narius, visus Jį mylėjusius ir pažinojusius.

Anykščių ligoninės administracija ir bendruomenė

 
 
    Atgal...