Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2017-06-20   Ekstremalaus rokenrolo kurortas „Devilstone“ – 2017 m. liepos 13–16 dienomis Anykščiuose (festivalio programa)
 
 

„Devilstone“, ekstremalaus rokenrolo festivalis, devintąjį kartą 2017 m. liepos 13–16 dienomis tradiciškai vyks Anykščiuose, Dainuvos slėnyje ant Šventosios upės kranto.

„Devilstone“ devintą vasarą užlies Dainuvos slėnį Anykščiuose.

Nuo 2009 m. augti nenustojantis festivalis yra vienas ryškiausių alternatyvios muzikos renginių po atviru dangumi Baltijos šalyse. Festivalio muzika išsiskiria žanrų įvairove: kokybiškas, madingas rokas derinamas su ekstremaliu, rinktiniu metalu ir originalaus skambesio elektronika. Tokio plataus alternatyvios muzikos spektro galima tikėtis ir artėjantį vidurvasarį.

Organizatoriai kūrybinė grupė „ALT events“ užsimena, kad festivalis ir toliau progresuos, ir devintąjį kartą publikai vėl bus pateikta naujovių. Viena iš jų – naujos scenos atsiradimas, kuris bus įmanomas dar labiau išplėtus festivalio teritoriją ir įkūrus naują veiklos erdvę. Pasak organizatorių, festivalis darosi vis tankesnis žmonių skaičiumi, o aktyvios traukos zonos užpildo visą slėnio plotą kone nuo vartų iki upės. Todėl gvildenama idėja festivalio publikai suteikti daugiau erdvės ir galimybę ištrūkti iš veiksmo sūkurio, neišeinant už „Devilstone“ ribų.

Festivalio fanų laukia muzikos įvairovė.

„Festivaliui dar yra kur augti – šiemet tai pamatėme. Bandysime dar labiau išplėsti jo perimetrą, kad atsirastų vietos papildomam kempingui ir kiek kitokios atmosferos erdvei su nauja scena. Kokia tiksliai bus šios scenos koncepcija – kol kas gvildename. Bet viskas kyla iš to, kad „Devilstone“ iki šiol neturėjo lounge stiliaus, poilsiui dedikuotos erdvės“, – pasakoja festivalio kūrybos vadovas Vaidas Voronavičius.

Kaip jau yra tapę įprasta, „Devilstone“ žada atverti vartus ir su visa programa startuoti ketvirtadienį. O po sėkmingo pernykščio eksperimento – koncertas vyks ir sekmadienį. „Devilstone“ neapsiriboja Dainuvos slėnio teritorija. Anykščių miesto biblioteka festivalio meninėms iniciatyvoms jau nesvetima – naujas parodas ir projektus festivalis vėl pristatys miesto viešosiose erdvėse.

„Devintasis „Devilstone“ pasižymės savo stipriosiomis savybėmis ir bus papildytas naujais akcentais. Alternatyvios muzikos spektrą išplėsime pristatydami Lietuvoje ne itin madingus žanrus, bet turėsime ir atmosferinę atsvarą veiksmo karščiui naujojoje erdvėje. Tvarkingas garsas, gražios šviesos ir iki detalių išpuoselėta aplinka – išliks festivalio įvaizdžio dalimi. O publikai vėl dovanosime daug muzikinių, meninių atradimų ir provokuosime geriausias jų rokenrolines emocijas“, – pristato V. Voronavičius.

Festivalio programa

Ketvirtadienis, liepos 13 d.:

TRUCKFIGHTERS (Švedija)
ALCEST (Prancūzija)
OATHBREAKER (Belgija)
RAKETKANON (Belgija)
LOCAL BLOOD (Lietuva)
DISTILLATOR (Nyderlandai)
SNEAKER DJ (Vokietija)
INTERIORS (Lietuva)
WHYPEOPLEDANCE (Lietuva)

Penktadienis, liepos 14 d.:

GRAVEYARD (Švedija)
SÓLSTAFIR (Islandija)
INDIAN ASKIN (Nyderlandai)
ORANSSI PAZUZU (Suomija)
SOVIET SOVIET (Italija)
KAPITAN KORSAKOV (Belgija)
GRAVE PLEASURES (Suomija)
DOLLKRAUT (Nyderlandai)
DEW-SCENTED (Vokietija)
AUÐN (Islandija)
THE AMAZONS (Didžioji Britanija)
BA. (Lietuva)
SOLO ANSAMBLIS (Lietuva)
PLEASE THE TREES (Čekija)
PHRENETIX (Lietuva)
ANTONIO RISQUE (Lietuva)
ANTONI MAIOVVI (Nyderlandai)
POLYESTER (Lietuva)
SHN (Lietuva)
MANTAS T (Lietuva)

Šeštadienis, liepos 15 d.

SATYRICON (Norvegija)
ZEAL & ARDOR (JAV)
HEAVEN SHALL BURN (Vokietija)
TALL SHIPS (Didžioji Britanija)
WARBRINGER (JAV)
DESERTED FEAR (Vokietija)
TEMPERS (JAV)
WILDERNESSKING (Pietų Afrikos Respublika)
SHOW ME A DINOSAUR (Rusija)
MOLLY (Danija)
BLINDEAD (Lenkija)
AUTISM (Lietuva)
ŽIDRŪNS (Latvija)
DIMRBTY
SUICIDEOSCOPE
(Lietuva)
OVERLOOK (Didžioji Britanija)
HATHOR (Lietuva)
ONIS x RAVEN (Lietuva)

Sekmadienis, liepos 16 d.:

SOL SISTERE (Čilė)
ABUDU (Lietuva)

Daugiau informacijos: www.devilstone.net

Video:
www.youtube.com/watch?v=Jyd3boX3QnQ
www.youtube.com/watch?v=1DKQdUUpZXw

 
 
    Atgal...